İçeriğe geç

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat – Fark Yaratan HizmetBakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy evden eve nakliyat firmamız yıllardır nakliye sektörünün içerisinde bulunmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ve deneyimler ile her zaman daha ileriyi hedefleyen ve işinin profesyoneli haline gelen firmamız, yapmış olduğu işin ciddiyeti’nin farkında olup üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmektedir.

 • Firmamız değerli eşyalarınız için oldukça yüksek güvenlik önlemleri ile taşımaktadır.
 • Aynı zamanda yeni evinize taşındıktan sonra tekrar montesi yapılarak memnuniyetinize sunulmaktadır.
 • Şirketimiz da her bütçeye uygun nakliye hizmeti sunulmaktadır.
 • Böylece sizlere bu konuda da olduğunca yardımcı olabilmekteyiz.
 • Sizler de eski evinizden yeni evinize güven ve kalite ile taşınmak isterseniz bizimle iletişime geçerek bu gibi ayrıcalıklar dan yararlanabilirsiniz.

Bakırköy Evden Eve Nakliye

Bakırköy Evden Eve NakliyeBakırköy evden eve nakliye firmamız uzun yıllardır bulunduğu sektörde hizmet vermektedir. Firmamız hizmetlerinde daima müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyor. Verdiğimiz hizmetlerimiz de her zaman kalite ve güveni ön plan da tutarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı kendimize hedef haline getirmiş bulunmaktayız.

 • Bakırköy evden eve nakliyat firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyimler ile işinin tam anlamı ile profesyoneli haline gelmiştir.
 • Uzman bir ekibe sahip olan firmamız değerli eşyalarınızı en iyi şekilde güvenle taşıyor ve sizlerin rahatını bozmadan eski evinizi yeni evinize taşıyoruz.
 • Değerli eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz firmamız, en az sizin kadar eşyalarınıza özen ve dikkat ederek uzman çalışanları ile taşımaktadır.
 • Yolda veya taşıma sırasında eşyalarınıza en ufak bir hasar gelmesi durumunda firmamız tarafından yapılan sigorta sayesinde değerinde  sizlere ödeme yapılarak sizleri mağdur durumda bırakmamaktayız. Sizlerde evlerinizi güven ve kalite içerisinde taşımak isterseniz

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat FiyatBakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyat olarak firmamız bulunduğu bölgenin yanı sıra İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet vermektedir.

 • Hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışan firmamız kalite ve güveni ön plan da tutmaktadır.
 • Her bütçeye uygun nakliye hizmeti sunan firmamız bu yönden de müşterilerine olduğunca yardımcı olmaktadır.
 • Firmamızın uzman çalışanları hizmetlerinde müşterilerine karşı her zaman saygı ve hizmette taviz vermeden üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmektedir.
 • Uzman kadromuz değerli eşyalarınızı güvenle taşıyor ve en az sizin kadar titizlikle eşyalarınıza özen göstermektedir.
 • Sizler de evlerinizi taşırken güven ve kaliteyi ucuza getirmek istiyorsanız Bakırköy evden eve nakliyat iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bakırköy evden eve nakliyat ve taşımacılık ile ilgili merakta olduğunuz ve sıklıkla araştırdığınız tüm sorularınıza cevaben yazılan bu yazımızla ulaşabileceksiniz.

Asıl gayemiz Bakırköy ilçesi sakinlerine ve tüm yurttaşlarımıza sağlıklı şekilde bilgilendirme yaparak evden eve nakliyatın işleyiş sürecindeki aşamaların şeffaflıkla aktarılmasını sağlamak.Müşteri temsilcimiz kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracaktır. Gelin şimdi nakliye sürecinin nasıl işlediğine kısaca bir göz atalım.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Verilmesindeki Amacı Nedir?

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ve Verilmesindeki Amacı Nedir?Bakırköy Şehirler Arası Evden Eve Nakliye, ücretsiz temin edilen ekspertiz hizmeti, verilen bilgiler çerçevesinde adresinize gelerek ev eşyalarınızı yerinde gözlemleme ve rapora dökme sistemidir. Böylelikle tarafınıza özgü maliyet analizi yaparak fiyat çıkarıyoruz. Bunun garantisi şirketimiz tarafından verilmektedir.

Evinizi Taşıyacak Nakliyat Firmasının Taşıma Sigorta hizmeti Var Mıdır, Gerekli Midir?

Bakırköy Evden eve nakliye ve Söküm, paketleme, ambalajlama, montaj ve kurulum, yükleme ve yolculuk sırasında meydana gelmesi muhtemel kazalarda eşyalarınızın hasar alması halinde sigorta tarafından tüm hasarınız karşılanır. Bir nevi güvence olan sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmalarca evinizin, parça eşyalarınızın, villa veya iş yerinizin nakliyesini gerçekleştirmek lehinize olacaktır. Her halükarda kazançlı yine siz olacaksınız. Tabi sigorta kapsamında olmayan belli başlı eşyalar vardır. Bunlar;

Bu nedenle nakliyat süreci öncesinde müşterilerimiz tarafından (varsa) bu gruplandırma da yer alan ürünlerinin muhafaza altına almaları önemle rica olunur.

Evden Eve Taşınma Süreci Nasıl İşlemektedir?

 • Evden Eve Taşınma Süreci Nasıl İşlemektedir?Evinizin yatak, yemek, çocuk odalarındaki mobilyaları tamamen söküyor, üç aşamalı ambalajlama ve paketleme yaparak teslim alıyoruz.
 • Kırılgan grup arasında olan ürünlerinizi özel olarak üretilen yağlı kağıtlara sarıp kutu içerisine yerleştiriyoruz.
 • Senelerdir evden eve sektöründe hizmet veren şirketimiz, geçmişten gelen tecrübenin kazanımlarıyla paketleme ve ambalajlamayı titizlikle yapmaktadır.
 • Evinizde olan avize, abajür vb. cihazlarınızın sökümü titizlikle yerine getiriyor ve özenle ambalajlayıp paketliyoruz.
 • Bakırköy Evden Eve Nakliyat  Fiyatı ise firmanın kendi profiline ait fiyatlandırma tipi vardır.
 • Bu da fiyat farkına neden olur ki müşteriler bu durumdan haklı olarak yakınmaktadırlar.
 • Farkın asıl nedenlerinden biri de merdiven altı ev nakliyatı yapılmasıdır.
 • Firmamız her anlamda vergi mükellefi olup, tüm iş ve işlemleri resmidir.

Sayılan bu sorumlulukların hiçbirini bünyesinde barındırmayan firmaların teklif ettiği fiyatlarda bir o kadar ucuz olacaktır ki bu da eşyalarınızın güvensiz ve sağlıksız koşullar altında taşınacağını işaret eder. Bu olası bir kaza veya resmi dışı işleyişte eşyalarınızın hasar görmesi durumunda mağduriyet yaşarsınız. Tüm bunların önüne geçmek istiyorsanız, firmamızla iletişime geçerek güvenilir, kaliteli ve ekonomik ev nakliyatının ayrıcalıklarına sahip olun.

Bakırköy’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest

Birgül Nakliyat A.Ş.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?