Beylikdüzü evden eve nakliyecileri içinde en oldukca tercih edilen uygun fiyatlı politikası , ustalaşmış ve nitelikli çalışanları ile nakliye & taşımacılık hizmetlerinde istanbul içi ve tüm Türkiye ye hizmet veriyoruz ,

Eşyalarınızı evinizden de montaj haline getirip paketledikden sonrasında yeni yuvanızda montaj ederek sizlere teslim ediyoruz bunun yanında kiralık eşya depolarımızda bulunmaktadır.  Evden eve nakliyedeki 40 senelik tecrübemiz ile nakliye ve taşıma sektöründe eşyalarınızı firmamıza ilişkin hususi paketleme streçler ile ambalajlıyor, sökülmesi ihtiyaç duyulan gardrop, mobilya, ünitelerinizi de montaj haline getirip biriktirerek hizmet veriyoruz .

Beylikdüzü Nakliye Hizmet Bilgileri

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye, Eşyalarınıza gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer mi aramıştınız? Ustalaşmış ekiplerimizce eşyalarınız evinizden eksperimizce belirlenen plana uygun olarak çalışmaya başlıyoru. Bunlar nedir ilk olarak de monte edilmesi ihtiyaç duyulan eşyalarınızı söküp uygun paketleme materyalleri ile paketleyerek streç’e sarıp tabiat bilecek her türlü kaza yada naturel afetlere karşı koruyarak geniş vasıta filomuzdaki araçlara sabitleyerek oluşabilecek zararların önüne geçiyoruz.

Beylikdüzü kiralık eşya depo hizmeti veren çalıştığımız firmalar ile sizlere kiralık depo hizmetide sunmaktayız , her müşterimiz için ayrı alanlar oluşturarak eşyaların karışması yada zarar görmesinin önüne geçiyoruz . Her alanımız 3.50×2.60×150 boyutlarındadır , 1+1 bir daire için 2, 2+1 bir daire için 5 adeti kafi olmaktadır. Siz ne vakit isterseniz ekiplerimizce eşyalarınızı yeni yuvanıza getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

Şehir İçi Nakliyat

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, Şirketimiz 1977 Yılında Kurulan Şirketimiz Sürekli Kendini Yenileyerek Bugünlere Kadar Gelmiştir. Kurulduğu Günden Itibaren Ev Eşyası, Büro, Mobilya, Şirket ve Değerli Eşya Taşımacılığında Faaliyet Göstermektedir. Yüzde Yüz Kalite Bilinciyle Çalışan Şirketimizin Ilk Hedefi Müşterilerimizin Memnuniyetini Kazanmaktır. Günün Taşımacılık Anlayışına Uygun Kalite Ve Standartlarda Hizmet Vermekteyiz. Eşyalarınız Öncelikle Tecrübeli Eksperler Tarafından Ekspertiz Yapılıp, Taşımada Ne Tür Bir Aracın Kullanılacağı Ve Gerekecek Malzemelerin Tespitinin Yapılmasından Sonra Mutabakat Sonucunda Anlaşılan Tarih Ve Saatte Nakliyeniz Iklim Şartlarından Etkilenmeksizin Profesyonellikle Gerçekleştirilir. Taşınma Sırasında Eşyalarınız Sigortalı Olduğu Için Zarar Görse Bile Anlaşmalı Olduğumuz Sigorta Şirketi Tarafından Karşılanacaktır.

Ofis ve İşyeri Taşımacılığı

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye, Kurumsal şirketlerin ihtiyaç duyduğu ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Büro ve Holding taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Ofis taşıma hizmetleri uzman personellerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde verilmektedir

Beylikdüzü Sigortalı Eşya Taşımacılığı

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye, Taşıma sırasında yaşanan maddi ve manevi, anlaşmalı olduğumuz kasko acenteleri tarafından giderilmektedir. Hazırlanan kasko poliçeleri sayesinde güvenli bir taşıma hizmet sunmaktadır. Her eşya ekspertiz ekiplerimiz tarafından kayıt altına alınmaktadır.

Eşya Depolama

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, Ofis veya evlerde kullanılmayan tüm eşyalar firmamız tarafından depolanmaktadır. Depolama süresinde de herhangi bir kısıtlama getirilmemektedir. Ayrıca geri teslimat işlemleri en geç 48 içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm depolama alanlarımızın güvenliği maksimum bir düzeydedir.

0212 880 44 49 0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest