Eşya Depolama hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti – İstanbul Güvenli Depo 

Eşya Depolama Hizmeti Günümüzde insanlar birçok sebepten ötürü evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duyarlar.  Bu sebepler arasında yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. yer alır. Çözüm Depolama olarak müşterilerimizin her türlü eşya depolama talebine cevap veriyoruz. Ev Eşyası Depolama tam bir ev eşyasını ya da sadece kullanmadığınız  parçaları depolayabiliriz. Firmamız İstanbul merkezli olup ev eşyası, parça eşya, paketli eşya vb. her türlü eşyayı depolayabilmektedir.

Depolarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır. İstanbul ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşüzdür.

 (0212) 880 4449 – (0533) 482 4335  No’lu Telefonlardan Bize Ulaşın Evinizi Depolayalım.

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası DepolamaEv eşya depolama hizmeti sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetleri kapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Eşya depolama Hizmeti hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online  iletişim  panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Depolarımız Oda sistemli olup herhangi ufak bir olumsuz etkinliğe karşı anadolu sigortası ile güvence altındadır. Tüm depolarımız güncel kampanya‘larımız ile siz değerli müşterilerimize özel oda sistemli depolama hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Paketleme Ve Güvenli Depolama

Profesyonel Paketleme Ve Güvenli DepolamaBaşta İstanbul ve çevresi olmak üzere Birgül Depolama Türkiye’nin her tarafında hizmet veren bir depolama firmasıdır. Profesyonel Paketleme Ve Güvenli Depolama, her şeyden önce iyi ve kaliteli depolara sahip olmakla başlar.  Eşya Depolama hizmeti firması olarak bunun bilincinde olup depolarımıza gerekli önemi göstermekte ve sürekli gelişmekteyiz.

İstanbul ev eşyası depolama firması olarak kurulan Eşya Depolama Hizmeti başta fazlalık olan eşyalarınızı depolamak için kurulmuş daha sonra ise sürekli gelişerek evinizde bulunan tüm eşyaları depolayabilme imkanı sunmuştur. İstanbul’un çeşitli bölgelerinde depoları olan Depolama firması eşyalarınızın cinsine ve miktarına göre depo seçer ve eşyalarınızı size ayırdığı bölüme depolar.

İstanbul’da depolanacak eşyanızı kendi araçlarımızla ve ekibimizle yine kendi depomuza getiriyoruz. Taşımaya gelen ekibimiz daha eviniz deyken eşyanızı ambalajlamakta ve araca ambalajlı bir biçimde yerleştirmektedir.

İstanbul depolama firmaları arasında kendini kanıtlamış olan Birgül Nakliyat  Depolama her daim kendini geliştirmiştir. Depolama parça eşyalarınızı depolamanın yanı sıra komple 2+1 3+1 vb. ev eşyanızı da depolayabilmektedir.  Genelde yurt dışına çıkacak olan ya da evinde uzun süreli tadilat yapacak olan kişiler tarafından tercih edilir. Eşyalarınızı cins ve boyutlarına göre ayırdıktan sonra depolama kutularımıza yerleştirmekte ve bu şekilde güvenli bir biçimde depolamaktayız.  Ayrıca depolarımıza getirilen eşyalarınız depolandığı süre boyunca sigortalanmaktadır. Depolarımız 7/24 güvenlik sistemleriyle donatılmış olup belirli aralıklarla temizlenmektedir.

Güvenli Depolama İçin Bizi Hemen Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35
Evden Eve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

×

Merhaba

Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulnakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ