Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye,olarak Birgül Nakliyat, Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Gerek şehiriçi, gerek şehirlerarası taşıma hizmetinde bugüne dek bizi yeğleyen binlerce müşterimizin evini ustalaşmış işçilik, uygun fiyat ve parasız sigortalama avantajlYazıyı görüntülearı ile sorunsuz bir halde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü Birgül Taşıma evden eve taşıma talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın duyarlılık’ ine gore taşıyabilecek büyüklükte vasıta, eşyalarınızın duyarlılık’ine gore ambalaj malzemesi harcanması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta kıymeti şeklinde emek harcamaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan doğabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu emek harcamalar yapıldıktan sonrasında

Birgül Taşıma ekspertizi sizin isteklerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif bununla beraber sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır. Birgül Taşıma her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kıymetli eşyalarınızı  evden evetaşırken lüzumlu her türlü önlemi almak ile mesuldür. Taşınma gününde Taşınma experi bu mühim günde sizi yalnız bırakmayarak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Evden Eve Nakliye  Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan soma operasyon adım atar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız ustalaşmış takımlar tarafınca çeşitli boy veebatlardaki kolivepaketlememalzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Evden Eve Nakliyede Meydana getirilen Hizmetler

Mobilyalar: Hususi takımlar tarafınca demontesi meydana getirilen mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan öteki elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek göç eder.

Ayna – Cam ve Duyarlı Eşyalar: Hususi beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için hususi tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.

Yatak, Koltuk ve Iskemle: Bu tip eşyalar ilk olarak strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır. Şifonyer, Yiyecek Masası,Komidin, Sehpa, Büfe, Camlı Vitrin: Bu mobilyalar ilk olarak hususi meydana getirilen köpük profiller ile tüm köşeleri sarılmış olur ve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktan sonrasında plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Beyaz Eşyalar: Demontesi meydana getirilen beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonrasında graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.

Elektronik Eşyalar: Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar ustalaşmış ekiplerimiz tarafınca graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir yada sandıklanır.

Avize, Lamba: Demontesi meydana getirilen avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara doldurularak beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.

Antika , Seramik, Porselen , Fotoğraf, Yağlı Boya Tablo: Bu tip kıymeti yüksek eşyalar için hususi menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar  tarafımızca yapılır, hususi ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip kıymetli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir halde taşınmaya hazır hale getirilir.

Ayakkabı, Çanta: Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek minik koliler kullanılır.

Mutfak Eşyalar: Porselen tabak ve fincanlar yumuşak havalı naylon kullanılarak paketlenir ve ayrı kolilenir. Öteki mutfak eşyaları beyaz kâğıtla sarılarak havalı naylonlar ile beslenir ve muhteviyatı yüksek koliler kullanılır.

Banyo ve Temizlik Malzemeleri: Banyodaki tüm malzemeler cinsine gore (havlu, parfüm, diş macunu, paspas, duş malzemeleri, elektrikli aletler) kolilenir. Birgül Taşıma kirli battaniye, silindir şekilli kimyasal madde kutularıve benzeri ambalaj malzemeleri kullanılmaz.

Bizi Derhal Arayın!   0212 872 60 89 – 0533 482 43 35

Add a Comment