İçeriğe geç

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat son zamanların güzide nakliye şirketleri arasında yer alan, sunduğu hizmet kalitesiyle adından sıkça söz ettiren, özellikle tayin dönemlerinde müşteriler tarafından kendilerine en uygun kriterlere sahip taşıma firmaları arasında yerini her daim koruyan, tecrübe ile sabit kalitesiyle İstanbul Fatih’te evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan işletmemiz, sektörün yıldızları arasındadır.

Kalitesi, tecrübesi, hizmet anlayışı, ekipteki yer alan kalifiyeli personelleriyle hizmet ağını genişleterek İstanbul’un dört bir yanına evden eve nakliye hizmetlerini siz değerli halkımıza sunuyoruz. Profesyonellikle yüklenmeye hazır hale getirilen eşyalarınızı büyük bir titizlikle aracımıza yükleyerek, güvenilir şekilde adresinize ulaştırıyoruz.

Fatih Asansörlü Taşımacılık

Fatih Asansörlü TaşımacılıkFatih asansörlü taşımacılık hizmetimizde ücretsiz sunulan çok fayda sağlayan ekspertiz hizmetimizle eşyalarınızı bulunduğu yerde görerek paketleme ile ambalajlama işlemleri için en uygun malzemeyi belirliyoruz.

 • Kararlaştırılan taşınma zamanı geldiğinde mobilya, televizyon ve bunun gibi ürünlerinizi kabarcık kaplamalı naylonlarla ve streç film kullanarak titizlikle eşyanızı sarıyoruz.
 • Sonrasında ise battaniyeye benzeyen örtüyle kaplıyoruz. Tüm sayılan bu işlemlerin yapılmasındaki asıl gaye, yüklenme veyahut merdivenlerden indirirken eşyalarınızın olası hasarları engelleyip zarar görmesinin önüne geçiyoruz.
 • Önceden belirlenen özel olarak tasarımı yapılan ve bölmelerden oluşan araç filomuz envanterindeki en uygun aracımıza ev eşyalarınızın yüklemesini tamamlıyoruz.

Uygun fiyatlarla verilen asansör kiralama çalışması, eşyalarınızın daha kolay ve hızlı taşınmasına katkıda bulunacaktır. Zamanınızın değerini bildiğimizden İstanbul’un tarih kokan ilçesine nakliyecilik sektörünün tüm yeniliklerini sunmaya devam edeceğiz. Bizi tercih ettiğiniz her anın tadını çıkaracaksınız.

Fatih Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Fatih evden eve nakliyat fiyatı Şirketimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren kaliteli taşıma işini hakkıyla yerine getirdiğimizin farkına varacaksınız. Güler yüzlü çalışanlarıyla, aklınıza takılan tüm sorularınıza memnuniyetle cevap verilmektedir. Eşyalarınızın taşınma sürecinden, fiyatlandırmanın nasıl olduğu konusuna kadar her şeyi tüm çıplaklığıyla gözler önüne sererek bize duyulan güveninizi boşa çıkarmıyoruz. Ev taşıma işlemi öncesinde yapılanlar;

 • Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen ekspertiz hizmetimizde görevli ekibimiz tarafından ürünlerinizin boyutlarını, çeşitliliğini ve miktarını kayıt altına alıyoruz.
 • Tespit çalışması tamamlandıktan sonra sizler için can sıkan durumlar arasında olan fiyatlandırma aşamasına geçiliyor. Uygun fiyat politikamız sayesinde mali durumunuza göre fiyat vererek, sizleri hiçbir konu da mağdur etmeyeceğimiz gibi ücret hususunda da mağduriyet yaşatmıyoruz.
 • Ücretlendirme mevzusunda hem fikir olur olmaz size en uygun taşınma tarihini belirliyoruz.
 • Taşınma günü geldiğinde özel eşyalarınız haricinde hiçbir şekilde müdahale etmenize gerek kalmıyor.
 • Dikkatlilik çerçevesinde söküm işlemini tamamlayıp mobilya ve diğer eşyalarınızı üç aşamalı paketleme işlemine alıyoruz.

Akabinde eşyalarınız için hazır halde bulunan araca yüklemesini yapıyoruz. Sigortalı evden eve taşımacılık sayesinde ev eşyanız korunaklı ve güvenli biçimde adresimize ulaştırıyoruz.

Fatih Evden Eve Depolama 

Fatih Evden Eve Depolama Fatih evden eve depolama hizmetimizde, depolama işlemleri sırasında kesinlikle eşyalarınız depolamaya uygun bir şekilde paketlenir.

 • Eşyanızın türüne göre hava alması gereken eşyalarınız havalı naylonlar ile değerli ve hassas eşyalarınız graft kağıtlar ile ve normal eşyalarınız ise streç filmler ile kaplanır.
 • Depolarımız her türlü güvenlik sistemleriyle donatılmış olmasının yanı sıra internet aracılığı ile de takipte bulunabilirsiniz.
 • Bu gibi durumların asıl nedeni ise birçok kişinin deposu olmadığı halde apartman altlarına veya başkalarının depolarına eşyalarını yığıyorlar.
 • Fatih evden eve nakliyat, Eşyalarınızı geri istediğiniz taktirde eşyalarda azalma ya da hasar görme söz konusudur.

Bu hasarları önlemek için firmamızda her eşyayı ayrı konteynır sistemi kurulmaktadır.

Fatih Evden Eve Nakliye Şirketi

Fatih evden eve nakliyatFatih evden eve nakliye şirketi hizmetinde arzu ederseniz eşya depolama sözleşmesi yapılmakta ve eşyanın hangi günlerde ne kadar süre ile kalacağı da bildirilmektedir. Ayrıca eşyanın üresinin uzatılması yahut erken isteme gibi durumlarda nakliyat firmamıza en an birkaç gün öncesinden randevu alarak veya talepte bulunarak eşyalarınızın teslim işlemleri yapılmaktadır.

Eşya paketlemesi size ait olacağı için depolama eşyalarının sarılmasında fiyat farklarında oluşacaktır. Bu durumlar için evinize gelen eksper arkadaşımızı daha detaylı bilgi vererek kullanacağımız malzeme miktarını da belirlemektedir.

Fatih evden eve nakliyat Şirketimiz kurulduğu günden bu yana gelişen hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerine en iyiyi sunmayı bir görev haline getirmiştir. Tüm araçları kapalı çelik kasalı olan ve sadece evden eve nakliyat için tasarlanış kamyonlarımız yurdumuzun her iline hizmet etmektedir.

 

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?