Halkalı Evden Eve Nakliyat – Halkalı’da Asansör Hizmeti

Halkalı Evden Eve Nakliyat , Birgül Nakliyat şirketi olarak ev taşıması, ofis taşıması, parça eşya nakliyesi, kamyon& kamyonet nakliye ve şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama işlemlerinizi süratli, güvenli ve uygun fiyatlı gerçekleştiriyoruz. Halkalı evden eve taşımacılık ve Halkalı parça eşya nakliyesinde gönderileriniz koruma altına alınarak ambalajlanmak ta ve isterseniz gittiği yerde kurulumları yapılabilmektedir. Birgül evden eve nakliye sunulan fiyatlar Halkalı taşımacılık firmaları içinde kalitenin en yüksek ve fiyatın en düşük olma prensibinde belirlenir. Halkalı Lojistik firmamızda ki geniş filomuzda isteğinize uygun 10 teker ve öteki araçlarımız bulunmaktadır.

HALKALI EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET DETAYLARI

Kararınızı verdiniz ve başka bir şehre taşınıyorsunuz. Peki eşyalarınız? Onları dert etmeyin, Kaplanlar Taşıma, ustalaşmış çalışanları, en üst düzey kalite prensibi ve satın alan memnuniyetini kendine hedef edinerek şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinde size uygun, süratli ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Isterseniz hizmet detaylarımıza göz atalım..

Satın alan temsilcimiz ile iletişime geçip expertiz talep edebilir yada derhal fiyat bilgisi alabilirsiniz. Expertizlerimiz herhangi bir ücret talep etmeden evinizi ziyaret etmekte ve taşınma planınızı ustalaşmış bir halde oluşturmaktadır. Size sunulan en uygun Halkalı evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz suretiyle uygun bigün ve planlama belirlenir.

Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.

Yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır. Beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemlerde parasız sigorta kapsamına dahilsinizdir.

Halkalı Taşıma Firmaları ve Tutarları

Kaplanlar taşıma, Halkalı taşıma firmalarından değişik olarak parasız sigortalama hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızın yüklenme ve indirme işlemlerinde güvence kapsamındadır. Eşyalarınız iyi mi alındıysa yeni yerlerinde de aynı şekilde kurulur. Avizelerin, beyaz eşyalarınız ve televizyonunuzun montajı yapılır.

Size verilen fiyatlar Halkalı taşıma firmaları içinde en uygun ve en kaliteli olma prensibi taşır.

Nakliye işlemlerinde kullanılan araçlar ev taşınması için hususi dizayn edilmiş araçlardır. Personellerimiz eğitimli ve mevzusunda uzman kişilerden seçilmektedir

0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Etiket :