İçeriğe geç

İstanbul Asansör Kiralama

İstanbul asansör kiralama hizmeti yüksek katlı binalar için verilecek nakliye hizmetleri konusunda oldukça büyük öneme sahiptir. Kalite standartları yüksek olan bir nakliyat hizmeti alabilmek için mutlaka profesyonel davranmak gerekir.

Nakliyat firmaları arasında önemli bir yeri bulunan firmamız her türlü hizmet avantajını sizlere sağlar. Bu avantajların başında da asansör kiralama hizmeti gelir. İstanbul asansör kiralama nakliyat firmalarının en çok önem verdiği konular arasındadır. Bu hizmeti alırken önem verilmesi gereken detaylar vardır. Bu detayları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Asansör kiralamada profesyonel firmalar tercih edilmelidir.
 • Bu asansörlü vinçleri kullanacak operatörlerin hizmet verme belgeleri olmalıdır.
 • Maddi anlamda bütçeyi zorlamayacak bir hizmet verilmelidir.
 • En yüksek katlara ulaşabilme imkanı olan asansörlü vinçler tercih edilmelidir.

Kısacası bu alanda en iyi şekilde profesyonel bir hizmet veren firmaları seçmeniz gerekir. Profesyonel ve hızlı bir nakliyat hizmeti almak isteyen kişilerin mutlaka asansörlü taşımacılık hizmetlerinin avantajlarından yararlanılması gerekir.

İstanbul Asansör Kiralama Avantajları

İstanbul Asansör Kiralamaİstanbul asansör kiralama avantajları, hizmeti oldukça avantajlı bir hizmettir. Hem inşaat hem de nakliyat sektörlerinde yararlanılan asansörlü araçlar sayesinde en yüksek katlı binalara eşya ve malzeme çıkarmak son derece basittir. Günümüzde birçok mobilya firması da müşterilerine ürün satışı yaptıklarında bu hizmetlerden geniş anlamda yararlanabilmektedirler.

İstanbul asansör kiralama, Kısa sürede taşıma hizmeti verilebilmesi asansör hizmetinin en önemli avantajlarından biridir. Beklentilerinize yanıt veren bu hizmette en çok dikkat edilen konu firmaların kısa süre içerisinde taşınmasını kolaylaştırır.

Aynı zamanda evden eve nakliyat sektöründe de eşya deformasyonunun önüne geçilebilmesinde son derece etkilidir. Beklentilerinize yanıt veren bu hizmet ile İstanbul ve çevresinde taşınmanız gerekirse kolaylıkla firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

İstanbul asansör kiralama hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir seviyede verilir. Aynı zamanda fiyatlarımız da son derece uygundur. Bu süreçte her anlamda müşterilerimizi mağdur etmeyecek standartlarda bir asansör hizmeti vermeye özen gösteriyoruz.

İstanbul Kiralık Asansör Fiyatları

İstanbul Asansör Kiralamaİstanbul asansör kiralama fiyatları, oldukça ulaşılabilir düzeydedir. Hem firmalar hem de kişiler bu hizmeti en uygun fiyatlarla alabilme imkanına sahip olurlar.  Bu seçenekler şu şekildedir:

 • Günlük asansör kiralama
 • Aylık asansör kiralama
 • Saatlik asansör kiralama

İstanbul asansör kiralama, Gibi farklı alternatifler vardır. Hizmet süresi konusunda bizleri bilgilendirirseniz sizlere en iyi yük kaldırma kapasitesine sahip olan ve bakımlı asansörleri kolaylıkla temin edebiliriz. Firmamız bu asansörler ile kolaylıkla eşya taşıyabilmenize olanak tanımaktadır.

Beklentilerinize yanıt veren hizmetlerimiz ulaşılabilir fiyatlarla sizlere sunulur. Her türlü taşınma hizmetinde bu asansörlerden yararlanılabilmektedir. Kaliteli ve hızlı bir taşınma hizmeti almak isterseniz sizlere en iyi desteği sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilediğiniz süre kadar hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilme imkanı bulabilirsiniz. 7/24 firmamızı arayarak asansörlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Asansör Nedir?

İstanbul asansör kiralama nedir, İstanbul’da yaşıyorsunuz ve taşınmaya hazırlık yapıyorsunuz, İstanbul asansör kiralama düşünüyorsunuz. Taşınacak büyük eşyalarınız varsa ve bunu kendiniz yapamıyorsanız, bu harika harika bir seçenektir. Bu aletler çok sağlamdır ve on dört kata kadar yükü yukarı çıkarır. Ayrıca kilolarca ağırlığı zahmetsizce çıkartıp indirebilirsiniz.

 • Bu tür ekipmanı kullanmanın birkaç artısı ve eksisi vardır.
 • Bunlara mobilya asansörü kiralama dahildir. Bu, potansiyel olarak karmaşık bir duruma basit ve etkili bir çözümdür.
 • Özellikle büyük, kırılgan eşyalarınız olduğunda, hareketli bir asansör şarttır.
 • Saygın bir firmadan alacağınız hizmetin kalitesinden ve hızından memnun kalacaksınız.

İstanbul asansör kiralama, Büyük, ağır eşyaları kendiniz kaldırma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

İstanbul Asansör Kiralama Aracı

İstanbul asansör kiralama aracı, 0,6 kW vinç ve 230 V güç kaynağı ile birlikte gelir. Bu model, 0/15/30 m/s kaldırma hızına sahip teleskopik bir kola sahiptir.

 • Tasarımı, mobilyaların güvenli taşınması için uygun hale getirir ve şantiyeler ve asansörlere erişimin zor olduğu kentsel alanlar dahil olmak üzere çok çeşitli yerler için uygundur.
 • Tasarımı ve montaj kolaylığı, onu çeşitli uygulamalar için mükemmel kılar.
 • Taşınırken bir asansör aracı kullanmak, özellikle üst kattan alt kata eşyalarınızı indirirken büyük bir rahatlık sağlar.

Ancak, taşınmanız için ihtiyacınız olan asansörü önceden nasıl bir araç olduğunu öğrenmelisiniz.

İstanbul Asansör Kiralama Yapmadan Önce

 • Ağır eşyaları taşırken atletik bir duruşta durmak önemlidir.
 • Ayaklarınız en az omuz genişliğinde açık ve bir ayağınız diğerinden biraz önde olmalıdır.
 • Taşınırken eşyalarınızı kaldırmak için asla sırtınızı kullanmayın.
 • Bu yaralanmanın en kolay yoludur. Profesyonel bir nakliyeci, eşyaları kaldırırken, sakatlanmayı önlemek için, sırtını düz, göğsünü dışarıda ve gözlerini hareket ettirdikleri nesnelerde tutmak için dizlerini bükecektir.
 • Ayrıca dengelerini korumak ve düşmekten kaçınmak için kollarını ve bacaklarını kullanacaklardır.
 • Ağır eşyaları kaldırırken önce ve sonra esnemek önemlidir.
 • Tıpkı bir antrenmanda olduğu gibi, yaralanmaları önlemek için esneme yapmak çok önemlidir. Eşya taşırken sırtınızı ve bacaklarınızı düz tutmanız da önemlidir.

İstanbul asansör kiralama, En iyisi siz bu konuda profesyonel bir hizmet almayı tercih edin. İstanbul asansör kiralarken, profesyonel bir nakliyeci ne yaptığını bilir ve eşyalarınızı düzgün bir şekilde taşımak için tecrübesini ortaya koyar.

Profesyonel bir nakliyeci, bir parçanın kırılgan veya ağır olup olmadığını veya ne kadar ağır olduğunu anlar ve her zaman planlıdır. Birgül Nakliyat İstanbul asansör kiralama hizmetinde bir numaradır.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?