İstanbul Ofis Taşıma

BIRGÜL NAKLİYAT A.Ş. 1977 yılında 81 ilde Asansörlü İstanbul Ofis Taşıma  hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bu yana her zaman müşterilerinin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmış hizmetler sunmaktadır.

Evden Eve Ofis Taşıma ve Eşya DepolamaBir işi kabul etmek değil, işi beklentiler odağında teslim etmek önemlidir. Bizden aldığınız hizmet ne olursa olsun sizi referans listemize dahil etmek ve grubunuza bizi tavsiye etmek amacımızdır.

Evden Ev Nakliyat olarak taşınma işine başladığımız 1977 yılından bu yana bugün ev eşyalarının değeri adeta büyümüştür. Geçmişin tecrübelerini günümüz şartlarıyla birleştirerek kusursuz bir taşımacılık hizmeti sunabiliriz. En iyi nakliye firmaları arasındaki lider konumunu koruyan firmamız, bunu müşterilerinin beklentilerini karşılayan hizmetine borçludur. Tüm çalışanlarımız kendi alanlarında uzmandır.

Mesleğini seven ve kabul eden kişilerden oluşan ekiplerimiz, iş birliği ve ekip çalışması ile kapıdan kapıya mükemmel bir taşıma hizmeti sunmaktadır. Çalışanlarımıza verdiğimiz önem ve takdirle, onların işini sevmesini ve kabul etmesini sağlarız.

Şehirlerarası Evden Eve Ulaşım

İstanbul Ofis Taşıma endüstrisinde deneyim son derece önemlidir. Bir eşyanın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi bilmek gerekir. Birgül nakliye olarak evden eve taşınma konusunda büyük bir tecrübe ve geçmişe sahibiz.

Şehirlerarası Evden Eve UlaşımFirmamız sektörde en iyi hizmeti verebilmek için kendisini her zaman iyi gelişmelere açık tutmaktadır. Evden Eve Nakliye hizmeti için gerekli tüm ekipman ve asansörlere sahip olan firmamız, nakliye ve depolama yetki belgelerine de sahiptir. Evden eve nakliye teslim hizmetinin ne kadar hassas olduğunu biliyor ve aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı önceden keşfedebilir ve buna göre hazırlayabiliriz. Önceden hazırlanmış bir taşıma hizmeti, sorunsuz bir şekilde sonuçlanır. Ekspertiz hizmeti hem fiyatın netleşmesi hem de ön hazırlıkların yapılması açısından önemlidir.

Eşya taşımacılığında en önemli konulardan biri ambalajdır. Eşyaların nakliye sırasında karşılaşabilecekleri darbelere karşı korunması gerekmektedir. Bu durumda iyi paketleme yapılmalıdır. Firmamız bu konuda çeşitli ambalaj ürünleri kullanmaktadır. Aynı zamanda personelimiz paketleme konusunda uzmandır. Hassas ve antika ambalajlarda Türkiye’de tercih edilen bir firmayız.

Marangoz son derece önemlidir. Mobilyaların demontaj ve montajı için başvurduğumuz marangozlarımız sertifikalıdır. Mobilyalarınızın cinsine ve markasına göre özel marangozlara yönlendiriyoruz. Küçük ve kırılabilir eşyalar tarafımızca hijyenik koşullarda toplanmaktadır. Kullandığımız ürünler size özel ve tek seferliktir.

Profesyonel Hizmet

İstanbul Ofis Taşıma çok hassas bir iştir. Bu nedenle profesyonellik gerektirir. Bu nedenle çalışmalarımızı kurumsallık ve profesyonellik ile harmanlayarak sunuyoruz. Tüm çalışanlarımızı titizlikle ve titizlikle seçiyoruz. İşlerinde uzman olmaları gerekir. Çalışanlarımızla birlikte kullandığımız araçların ve diğer tüm ürünlerin profesyonel seçimi büyük bir özenle yapılmaktadır.

Sertifikalı Marangozlar

Darbeye dayanıklı ambalaj

Hijyenik paketleme ve paketleme

Avize ve beyaz eşya montajı

Giysileri kırışmadan taşıma

Sıradan bir ev taşıma için yukarıdaki hizmetler olmalıdır. Ancak bu günlerde, bunlar tek başına yeterli değil. İyi bir nakliye hizmeti için eşyaların önceden görülmesi ve hazırlanması gerekir. Firma olarak müşterilerimize özel hizmetler sunuyoruz. Her müşterinin istekleri farklı olabilir. Her evin eşyaları da birbirinden farklıdır. Bu nedenle tüm eşyaları aynı düzdende taşıyamazsınız.

İstanbul Sigortalı Ofis Taşıma

44 yılı aşkın süredir asansörlü evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı taşırken sorunsuz bir şekilde taşınmanızı ve yeni evinize yerleşmenizi sağlıyoruz. Bunu yaparken amacımız tek seferde evinize yerleşebilmeniz ve bizden sonra herhangi bir ustalığa ihtiyacınız olmamasıdır. Eşyaları taşımak yeterli değildir, ancak onları düzenli bir şekilde yerleştirmek de önemlidir.

Her zaman sıradan bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. Ancak size özel nakliye hizmetini her zaman alamayabilirsiniz. Sıradan bir nakliye şirketi profesyonel bir hizmet veremez. Eşyalarınızı en iyi koşullarda ve profesyonelce taşıyacağımıza söz veriyoruz.

44 yıldır günde ortalama iki ev taşıyoruz. Hemen her ortamda her koşulda ev taşımak zorunda kaldık. İşe başladığımız ilk yıllardaki eşyalar artık antika. Ama yine de gözü kapalı ev taşımaya gitmiyoruz. Tecrübelerimiz bize her evin özel olduğunu ve her evi taşımak için özel bir hizmet verilmesi gerektiğini çok iyi öğretti. Eve teslimat konusunda genel olarak Türkiye’nin en iyisiyiz. Bunu işimize verdiğimiz önemden kazanıyoruz.

44 yıllık Tecrübemizden Yaralanarak Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık deneyimi ile sektörü bilen profesyonellerden destek alarak bizimle taşının, rahat edin.

Hizmet Almak İçin Bizi Arayın!  0212 880 44 49 – 0533 482 43 35

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube – Pinterest

Add a Comment