Konya evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün modellerini talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya modelleri, alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır. Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük olmakla beraber, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız.

Evden Eve Nakliyat Firması

Konya Evden Eve Nakliyat fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Örneğin şehir içi taşımacılık projeleri, yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Birgül Evden Eve Nakliyat olarak Konya da ki siz değerli müşterilerimiz   hizmet  sunmaktan  onur  duyarız.

Birgül Evden eve nakliyat   olarak  neler  yapmaktayız   bunları 4 başlık halinde inceleyelim

1- Kaliteli titiz  ve  konusunda  uzaman  personellerimiz ile  evinizden aldığımız  eşyalarınız büyük bir  özen ve titizlik ile   taşımaktayız

2-  Neden   Birgül Evden eve  nakliyat  tercih etmelisiniz..

40 yılı  aşkın  süredir evden eve nakliye hizmeti  veren  firmamız taşıma sektöründe her zaman   ilklere  imza atmayı  başarmış  ve  yüzlerce  memnun müşterimiz  bizim  en  iyi referansımızdır.

3- Asansörlü  Nakliye var mı  ?

Geniş  araç  filomuz ile hizmet vermekteyiz  bunların  içinde  asansörlü  taşıtlarımız vardır. Asansörlü  araçlarımız 13 kat’a kadar  hizmet  vermektedir.

4- Sizler  nakliye  sırasında neler  yapmasınızı.

Karşılıklı sözleşme  imzalandık tan  sonra siz  sadece  kişisel   ve  değerli  eşyalarınız paketlemeniz  yeterli geri  kalan  ürünleri  profesyonel ekiplerimiz  tarafından   de-montaj haline  getirilip  gittiğiniz  yerde  yine   profesyonel ekiplerimizce  montaj edilerek  teslim edilmektedir.

Yukarıda  sebepler  Birgül Evden eve nakliyat  seçmeniz  için  yeterli değilse  lütfen bizim ile irtibat’a  geçin

Birgül Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube 

İLGİLİ ETİKET : Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Nevşehir, Yozgat, Kayseri, Sivas, Niğde, Karaman

Ahırlı evden eve nakliyat , Akören evden eve nakliyat, Akşehir evden eve nakliyat, Altınekin evden eve nakliyat, Beyşehir evden eve nakliyat , Bozkır evden eve nakliyat , Çeltik evden eve nakliyat , Cihanbeyli evden eve nakliyat , Çumra evden eve nakliyat , Derbent evden eve nakliyat , Derebucak evden eve nakliyat, Doğanhisar evden eve nakliyat , Emirgazi evden eve nakliyat , Ereğli evden eve nakliyat , Güneysınır evden eve nakliyat , Hadim evden eve nakliyat , Halkapınar evden eve nakliyat , Hüyük evden eve nakliyat , Ilgın evden eve nakliyat , Kadınhanı evden eve nakliyat , Karapınar evden eve nakliyat , Karatay evden eve nakliyat , Kulu evden eve nakliyat , Meram evden eve nakliyat , Sarayönü evden eve nakliyat ,Selçuklu evden eve nakliyat , Seydişehir evden eve nakliyat , Taşkent evden eve nakliyat , Tuzlukçu evden eve nakliyat , Yalıhüyük evden eve nakliyat , Yunak evden eve nakliyat

×

Merhaba

Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulnakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ