Yenilenen şehircilik anlayışıyla günden güne değişen planıyla son dönemde en popüler semtlerden biri olan Maltepe taşınma olarak güncel semtlerimizden en başlarda yer almaktadır.
Sizlere hiçbir zorluk yaşatmadan ekstra herhangi bir masraf çıkartmadan taşınma keyfi sunuyoruz. Birgül Nakliyat, işinde uzman olması ve en çok tercih edilen firma olması sebebiyle birçok referansa sahiptir. Kurumsallık ve hizmet kalitesini üst düzeye çıkararak eksperimizin yönlendirmesiyle her türden nakliyat problemini operasyonun ilk anından sonuna kadar profesyonel bir organizasyon ile gerçekleştirmekte ve sizlere memnuniyet garantisi vermekteyiz. Bizim için hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir.
İstanbul’un her yerinden Maltepe deki adresinize evinizi taşımanın yanı sıra iş yerinizi de taşıyoruz. İsterseniz ev sahibi olun, isterseniz iş yeri sahibi olun, isterseniz de ofis sahibi olun. Tüm eşyalarınızı profesyonel ekip arkadaşlarımızla ve en hızlı evden eve nakliyat anlayışıyla kısa sürede yerine ulaştırıyoruz.
Depolama olarak Türkiye’nin her yerinde tam donanımlı depolama alanlarına sahibiz.
Hem ekonomik hem de uzman kadrosuyla hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi almadan asla karar vermeyin.

0554 968 29 60

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook  İnstagram  Yotube –Pinterest

Etiket :