İçeriğe geç

Nakliye Faaliyeti Nedir

  Nakliye Faaliyeti Nedir Neler Yapılır

  Nakliye faaliyeti nedir? Nakliye faaliyetinin bir diğer adı taşıma faaliyetidir. Evini ya da iş yerini başka bir yere taşımak isteyen müşterilere verilen bir hizmettir. Süreç; eşyaların  dikkatlice bir yerden alınıp; belirlenen başka bir yere naklinden ibarettir.Nakliye Faaliyeti Nedir

  Bu sürece marangozlar, hamallar ve kamyon sürücüleri beraber katılırlar. Konsept olarak; şehirden şehre hizmet verilebildiği gibi; şehir içinde mahalleden mahalleye de hizmet verilmekte ya da sadece parça taşıma işlemi yapılabilmektedir. Tüm bu faaliyetlerin ücreti eşyanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

  Nakliye Faaliyeti Nedir?, Söz gelimi 2+1 evin eşyaları ile 3+1 evin eşyaları aynı hacimde değildir. Birine daha küçük bir kamyon yeterli iken diğerine kasası daha büyük bir kamyon gerekecektir. Parça taşıma hizmeti için ise daha ucuza mal olsun diye daha küçük kamyonetler kullanılmaktadır.

  Evden eve taşımacılık ciddi bir iştir zira kaliteli bir biçimde yapılmazsa pek çok problem yaşayabilirsiniz. Çünkü fazlası firma kalitesiz hizmet vermekte ve yalnızca işin para boyutuyla ilgilenmektedir. Biz eşyalarınızın Güvenli ve dayanıklı bir şekilde taşınmasıyla yakından ilgileniyoruz. Birinci sınıf ambalajlama yapılarak eşyalarınızı paketliyoruz.

  Uygun şekilde paketlenen bütün eşyalarınız da asansörler yardımıyla problemsiz ve Güvenli bir şekilde kamyonlara yüklenmektedir. Firmamız hem sizin hem de yakınlarınız amacıyla tercih edebileceğiniz en doğru adrestir.

  Kurumsal Taşıma firması yardımıyla eşyalarınızı derli toplu ve kaliteli bir şekilde taşıyabileceksiniz. Hayalinizdeki taşıma prosedürünün hayal kırıklığına uğramaması amacıyla siz de bu kusursuz firmayı seçerek tam saatinde ve en ideal fiyatlar ile taşıma yapabilirsiniz.

  7/24 Saat Bizden Hemen Teklif Al!

  0212 880 44 490554 968 29 60

  Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz

  Facebook – İnstagram – Yotube – Pinterest

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Birgül Nakliyat A.Ş.
  Canlı Destek Hattı
  Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?