image
image

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama Hizmeti,Günümüzde insanlar birçok sebepten ötürü evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duyarlar. Bu sebepler arasında yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşyalar almak vb. yer alır. Çözüm Depolama olarak müşterilerimizin her türlü eşya depolama talebine cevap veriyoruz. Ev Eşyası Depolama tam bir ev eşyasını ya da sadece kullanmadığınız  parçaları depolayabiliriz. Firmamız İstanbul merkezli olup ev eşyası, parça eşya, paketli eşya vb. her türlü eşyayı depolayabilmektedir.

Depolarımız 7/24 güvenlik elemanlarımız tarafından korunmaktadır. Ayrıca eşyalarınız depolarımıza girdikten sonra sigortalanmaktadır. İstanbul ev eşyası depolama firmaları arasında kendimizi kanıtlamış ve daima ileriyi düşünmüşüzdür.

Ev eşyası depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firmamız ev, ofis eşyası depolama, paketleme, nakliyat, taşımacılık hizmetlerikapsamında kullandığı size özel ambalajlama & paketleme materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınızı depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır. Eşya depolama hakkında ve depolarımız ile ilgili detaylı bilgiler için online  iletişim  panelimizi veya 7/24 saat aktif olan telefonlarımızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Depolarımız Oda sistemli olup herhangi ufak bir olumsuz etkinliğe karşı anadolu sigortası ile güvence altındadır. Tüm depolarımız güncel kampanya‘larımız ile siz değerli müşterilerimize özel oda sistemli eşya depolama hizmeti sunmaktayız.Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Birgül Depolama Türkiye’nin her tarafında hizmet veren bir depolama firmasıdır. Eşya depolama hizmeti her şeyden önce iyi ve kaliteli depolara sahip olmakla başlar.  Eşya Depolama firması olarak bunun bilincinde olup depolarımıza gerekli önemi göstermekte ve sürekli gelişmekteyiz. İstanbul ev eşyası depolama firması olarak kurulan Eşya Depolama firması başta fazlalık olan eşyalarınızı depolamak için kurulmuş daha sonra ise sürekli gelişerek evinizde bulunan tüm eşyaları depolayabilme imkanı sunmuştur. 

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube 

 

Müşteri
Tarih

12/09/2017