image
image

Proje Detayları

Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye,olarak Birgül Nakliyat, Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir evden eve nakliye hizmeti sunmaktayız. Gerek şehiriçi, gerek şehirlerarası taşıma hizmetinde bugüne dek bizi yeğleyen binlerce müşterimizin evini ustalaşmış işçilik, uygun fiyat ve parasız sigortalama avantajlYazıyı görüntülearı ile sorunsuz bir halde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü Birgül Taşıma evden eve taşıma talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın duyarlılık’ ine gore taşıyabilecek büyüklükte vasıta, eşyalarınızın duyarlılık’ine gore ambalaj malzemesi harcanması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta kıymeti şeklinde emek harcamaları tespit edici planlama yapılır. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan doğabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu emek harcamalar yapıldıktan sonrasında

Birgül Taşıma ekspertizi sizin isteklerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif bununla beraber sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır. Birgül Taşıma her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kıymetli eşyalarınızı  evden evetaşırken lüzumlu her türlü önlemi almak ile mesuldür. Taşınma gününde Taşınma experi bu mühim günde sizi yalnız bırakmayarak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Evden Eve Nakliye  Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan soma operasyon adım atar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız ustalaşmış takımlar tarafınca çeşitli boy veebatlardaki kolivepaketlememalzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Mobilyalar: Hususi takımlar tarafınca demontesi meydana getirilen mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.

Elbise: Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunan öteki elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek göç eder.

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube 

Müşteri
Tarih

12/09/2017