image
image

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı,Işi Birkaç Farklı Nakliye Yönteminin Bir Arada Uygulanması Gereken Ve Geniş Araç Filosuna Ve Profesyonel Ekibe Sahip Firmaların Altından Kalkabileceği Bir Iştir.Çünkü Gerek Makine Ve Sair Teçhizatın Sökülmesi Ve Taşınması Işi Gerekse Diğer Ekipmanın Nakli, Teknik Bilgi Ve Planlama Gerektirir.Diğer Yandan Işin Süratle Yapılması Ve Fabrikanın Bir An Önce Yeninden Faaliyete Geçmesi Için Kurulumun Gerçekleştirilmesi De Önem Taşır. Ayrıca Teknik Ve Elektrik Sistemine Ilişkin Bir Ön Çalışma Şarttır.

Fabrika Taşımacılığıiçin Altyapı Ve Ekipman Konusunda Kendisini Sürekli Yenileyen Ve Kuruma Özel Nakliye Projesi Geliştirerek Fabrikanın Taşınmasını Gerçekleştiren Firmaları Sitemizden Sorgulayarak Bulabilirsiniz. Makine Ve Diğer Teçhizatın Sökülmesi Ve Nakli Için Gerekli Teknik Personel Istihdamımız Yanında, Iş Için Gerekli Her Türlü Alet Ve Ekipmana Da Sahiptirler.

Fabrikanın Faaliyet Konusu Ve Taşınması Gereken Makine Ve Eşyaların Durumuna Göre Öncelikle Keşif Yaparak Işe Başlanır. Müşterinin Özel Istekleri Ve Diğer Detay Gerektiren Konularda Mutabakata Vardıktan Sonra, Fabrikanın Nakli Için Gerekli Filoyu Belirleyip Planlama Yapılır. Sökülecek Makine Ve Standların Olması Halinde, Bu Iş Için Özel Eğitim Almış Personeller Vasıtasıyla Söküm Işini Gerçekleştirilir.

Ağır Makine Ve Diğer Eşyaların Nakil Aracına Taşınması Için Paletli Ve Liftli Taşıma Araçları Kullanarak Yüklemeyi Gerçekleştirilir. Nakledilen Her Şeyin Zarar Görmeden Taşınması Için Araçların Özel Güvenlik Önlemleri Bulunur.Naklini Gerçekleştirilen Makine Ve Diğer Eşyaların Gideceği Yere Indirilmesini Ve Talep Halinde Yeniden Kurulumunu Gerçekleştirerek Iş Tamamlanmış Olunur. Müşterinin Talebi Halinde Olası Hasarlara Karşı Sigorta Yaptırarak Ürünleri Güvence Altına Alınır.

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube 

Tarih

15/09/2019