İçeriğe geç

Referanslarımız

Refaranslarımız

700 üzerindeki seçkin firmanın ve 16 bini aşkın bireyin tercihi olmaktan onur duyuyoruz. 

Birgül Nakliyat İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası merkezi başta olamak ve Marmaris şübeleri ile işinde eğitimli profesyonel ekibi, kullandığı ekipman ve araçları ile bu bölgelerde güçlü refaranslarımız la Türkiye geneline asansörlü evden eve nakliyat başta tüm nakliye hizmetlerini veren, geniş referans ağı ile ‘de sektörün en büyüklerinden biridir. Bunca yıldır çalışmış olduğumuz bazı firmalar ve kişilerin referansları.

Güçlü Refaranslarımız’la Sizlere de Hizmet Vermekten Mutluluk Duyacağız…

Sektörde yaklaşık 43 yıldır profesyonel bir şekilde hizmet veren ekibimiz siz değerli Referanslarımız‘la müşterilerimizin beğenisinide kazanarak her geçen gün çok daha büyük işlere imza atmaktadır. 

Bizimle çalışmayı tercih eden refaranslarımız’a ve müşterilerimize ,bize güvendikleri için teşekür ediyoruz. Onların güveni başarılı birlikteliğimiz için bir başlangıç oluştururken , çalışmalarımız için ise bizleri teşvik eden bir unsur olmaktadır.

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde sadece yurt içinde değil yurt dışında da Asansörlü Evden Eve Nakliyat konusunda bir marka haline geldik.Bu sebeble hem yaptığımız işin öneminin bilincinde olarak Asansörlü Evden Eve Nakliyat tüm dünyaya yaymak hemde bu işi hakkıyla sizlere sunmak için çalışmaktayız. BİRGÜL NAKLİYAT kalitesine güvenip bu konuda bizi tercih eden ve hala bizimle çalışmalarından dolayı mutluluk duyduğumuz bazı REFARANSLARIMIZ aşağıda yer almaktadır.

Referanslar bir firmanın kalitesinin en önemli göstergesidir. Hizmet verdiğimiz kişi/ kurumlarla görüşerek hakkımızda bilgi alabilirsiniz.

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler