Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat, biliyoruzki taşınmalarda aklınız gidiyor, nasıl taşıyacaklar, acaba deneyimli firma ile anlaştım, eşyalarım sarılacakmı, mobilyalarımda yeni, ya dikkat edilmezse… evet biliyoruz endişeleriniz olmakta; Birgül nakliyat acele etmeden eşya türü nekadar kaliteli ise bir okadar kaliteli hizmet verme konusunda güven ve tercih edile bilir… işin temelinden gelmiş firma olarak, elamanlarımızı seçici işini bilen zeki ve problem çözen ekiplerden oluşturmaktayız,

Diğer konumuz ekipmanlarımız, eğerki şirket olarak bizde eşya taşıtmış olsaydık kesinlikle eşyaların kirlenmesin, yırtılmasın, yamulmasın,çizilmesin ve kırılmasın isterdik vede bu koşulları sağlayan hakkını veren firmaları tercih ederdik…istanbul ve çevre semtlerde doğal olarak taşımacılık, eşyanın neye ihtiyacı var neler gerekli bunun bilgisini alarak en doğru nakliye hizmeti sağlıyoruz.

Nakliyat hizmetlerini ve türlerini nasıl çalışıyoruz neler sunup ne tür kolaylıklar sağlamaktayız bilgilendirelim…evden eve nakliyat eşya taşıma işlemlerimizde 2 konu üzerinde yoğunlaşmaktayız

Kalifiyeli elamanlar

Sefaköy Evden Eve NakliyatSizlere sunduğumuz eşyaların ihtiyacı olan ekipmanlar evden eve nakliyat firması olarak işimizin taşımacılık nakliye ve nakliyat her meslekte olduğu gibi başarı kaliteden geçtiğini biliyoruz sizlerinde mesleklerinizde başarılı olduğundan hiç şüphe yoktur bilirsinizki başarmanın yolu kalifiyeli elamanlar ve ekipmanlar ile sağlanmaktadır…

Mesleğimiz olan nakliyat sektöründe Birgülnakliyat adıyla sizlere 2 konu üzerinden neler sunuyoruz peki ; ev taşıma yada ofis işyeri gibi eşyalar sırasıyla hangi aşamalardan geçerek taşınmakta bilgilendirelim…

Profesyonel Marangoz

Profesyonel Ambalajlama

Profesyonel Paketleme

Profesyonel Toplamalı Nakliyat

Profesyonel Duvar Montaj  Olarak Ekstra ekstra hizmetler isteye bilirsiniz Birgül nakliyat olarak nakliyat eşya taşıma konusunda ekipleri ve ekipmanlarıyla dilediğiniz hizmet türüne cevap verebilecek kapasitededir.

Sefaköy Asansörlü Taşıma

Sefaköy Evden Eve NakliyatSefaköy Evden Eve Nakliyat Birgül Nakliyat olarak eşyalarınızın değerinde sunulup en iyi hizmeti almanız için hiç bir eksiltme yapmadan ekip sayısı ekipmanlardan sizlere kaliteyi en uygun ücretler ile belirlemekteyiz.Sefaköy evden eve nakliyat adı altında hizmetlerimiz aralıksız sürüyor.

Uzun zamandan beri siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kalitenin devamlılığını sağlamak için, bütün personelimiz ile birlikte gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz.Kalitemizi ülkemizin her köşesine duyurmak ve evden eve nakliyat hizmetlerinde sınırsız hizmet ağımızı sizlere duyurmak en büyük hedefimizdir.

Sefaköy bölgesinden taşınması gereken ürünleriniz için asansörlü nakliye firması olarak sorunsuz ve profesyonel şekilde adresine teslim ediyoruz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında iki büyük şube olarak kurulmuş olan Birgül nakliyat firmamız 1977 yılında kurulmuştur.

Kurulduğu yıldan bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz taşımacılık hizmetiyle müşteri memnuniyetini zirvede tutmaktayız. Her şeyden en önemlisi firmamız için müşteri memnuniyetidir. evden eve nakliyat firmaları aralarında çalışma disiplini ve müşterilerimize gösterdiğimiz ilgiyle birlikte İstanbul firmaları arasında marka haline geldik.

Sefaköy evden eve nakliyat olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden  Türkiye’nin diğer şehir ve illerine taşınacak olan yük ve eşyalarınız için hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktayız.

Sefaköy Şehirlerarası Evden Eve Nakliye

Sefaköy Evden Eve NakliyatŞehirler arası nakliyat, parsiyel taşımacılık, yük taşımacılık, eşya nakliyatı, şehirler arası asansörlü evden eve nakliye hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız nakliyat filosunu gün geçtikçe büyütmekte ve yenilemektedir.  İstanbul’un nakliye markaları arasında tanınmış olan Birgül nakliyat firmamızla yük veya eşyalarınız güvende taşınır.

Şehirler arası nakliye veya  taşıma hizmeti için Whatsapp uygulaması üzerinden hızlı şekilde ürünlerinizin resmini gönderip ve teknik özellikleri (ağırlık, uzun, genişlik, ebat ve hacmi) bildirerek hızlı şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz. evden eve nakliye hizmeti ile taşınmaya hazır olarak bekleyen malzemeleriniz şehirler arası eşya ve yük taşıma, parça eşya taşıma gibi ürünlerinizin fiyatları ilçe ve semt mesafelerine göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul firması olarak 1977 yılından sene 2021’e kadar geçen zaman zarfı içerisinde güncelliğimizi koruyarak, müşterilerimize en kaliteli hizmetlerimizi sunduk ve sunmaya uzman kadromuz, geniş araç filomuz ile devam ediyoruz.  asansörlü nakliye fiyatlarında diğer şirketlere göre daha uygun fiyat teklifi sunuyoruz. İşimizi teslim aldığımız ve teslim ettiğimiz faturalı resmi şekilde gerçekleştiriyor, işimizi ciddiyetle yapıyoruz.

Sigortalı ve garantili taşımacılık dahilinde ev eşyası taşıma, çeyiz taşıma gibi hizmetlerde hasar gören ürünleriniz için sizlere cinsinden ödemesini yapıyoruz. Adresten adrese taşıma hizmeti vermekte olan firmamız sizlere bir telefon kadar yakın.  Firmamız ile haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Sefaköy Asansörlü Nakliye Firmamızın Sunduğu Taşıma Faaliyetleri;

Şehirler Arası Nakliye

Ofis, Büro, Fuar Eşya Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat

Parça Eşya Nakliyesi

İstanbul içi Asansör Kiralama Hizmeti

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Add a Comment