İçeriğe geç

Şehirler Arası Taşıma Nedir

Şehirler arası taşıma nedir? Şehir içinde bir lokasyondan başka bir şehirdeki noktaya bir evin bir iş yerinin eşyalarının taşınması prosedürüdür. Bu prosedür özenle uygulandığında; nakliyat hizmeti talep eden müşterilerin eşyalarına zarar gelmeden Şehirler arası taşıma hizmeti hızla tamamlanmış olur.

Bu konseptte şirketler; çeşitli şehirlerde şubeler açarlar ve her şehirde mahalleler arasında çalışırlar. Dolayısı ile A kentindeki B mahallesinden C kentindeki D mahallesine eşyalarınızın taşınması sağlanmış olacaktır.

Taşınma ücreti ne kadar? Güncel yakıt fiyatlarının da çok etkili olduğu güncel fiyatlar; enflasyona göre belirleniyor. Ancak firmalar; bu işi yüksek kalitede yapmaya özen gösterirken aynı zamanda düşük fiyat politikalarını da elden bırakmıyorlar. Şehirler arası taşıma nedir, Evden eve nakliyat hizmetinin fiyatını belirleyen birçok faktör var:

Şehirler Arası Taşıma Nedir Bilinmesi Gerekenler

 • Taşınan ve taşınılan evin iş yerinin bulunduğu kat
 • Taşınan evin – iş yerinin eşyalarının hacmi
 • Taşınılan evin lokasyonu
 • Eşyaların şirket depolarında tutulup tutulmayacağı
 • Güncellenen yakıt fiyatları
 • Güncellenen işçi maaşları
 • Nakliye hizmetinin verileceği noktalar arası uzaklık
 • Nakliyat hizmetinin fiyatını belirler.
 • Her ev kendine özeldir ve evinizdeki eşyaların taşınması için şirketi arayıp fiyat almanız gerekir.
 • Bu süreçte uzman eksperleri mi sayesinde bir plan ve program yaparak maliyet hesaplaması gerçekleştiriyoruz.
 • Yapılan maliye hesaplaması neticesinde sizlere en uygun fiyat tekliflerini vermeye özen gösteriyoruz.
 • Teknolojinin gelişmesi ile de nakliye sektöründe birçok yeni teknolojik araç ve gereçler ortaya çıkmıştır. Bu noktada firmaların sadece fiyatlarına göre hizmetlerine karar vermek çok doğru bir yaklaşım değildir. İsteyen herkes istediği fiyatı vermekte özgürdür.
 • Evinize girip eşyalarınızı emanet etmeyi düşündüğünüz kişilere lütfen dikkat ediniz.

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Şehirler Arası Taşıma Nedir evden eve nakliyat olarak size mevcut standartların ötesine taşıma imkanı sunuyoruz. Eşyalarınızı hasarsız olarak yeni evinize götüreceğiz. Firmamız olarak önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için gayret gösteriyoruz ve bunu her geçen gün geliştiriyoruz. Son yıllarda, sektördeki rekabet düşük olduğunda, şirketlerin belirlenen tarihlere ve zamanlara uyması beklenmiyordu.

 • Sektördeki şirket sayısı küçük olduğundan, rekabet çok yüksek değildi ve müşteriler zaten bu şirketi beklemek zorunda kaldılar.
 • Ama şimdi her şey değişti.
 • Artık sektördeki her sorun çok önemli bir müşteri memnuniyeti gerektiriyor.
 • Zamanında varış, zamanında ulaşım, sorunsuz ulaşım ve tabii ki uygun fiyat.

evden eve taşıma olarak gelişen endüstri yapısına çok hızlı bir şekilde uyum sağlamak ve belirtilen gün ve saatte belirtilen adreste olmak ve ürünleri aynı şekilde hızlı ve sorunsuz bir şekilde hedefe ulaştırmak için şirket felsefesini oluşturduk.

Şehirler Arası Taşıma Nedir, Paketleme ve nakliye aşamasında ürünlerin zarar görmesini önlemek için ne yaptığını bilen uzman personel ile çalışmaktayız ve bu sektörde bu görevi yerine getirebilecek araçlarla ulaşım hizmetleri sunuyoruz. Kısacası, Gaziosmanpaşa’da evden eve nakliye ve ulaşım hizmetleri olsun, ister İstanbul’da taşımacılık hizmetleri olsun, yüksek kaliteli, hızlı, güvenilir ve uygun bir fiyata sizinleyiz.

7/24 Saat Bizden Hemen Teklif Al!

0212 880 44 490554 968 29 60

Sosyal Medyadan Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook    Youtube    İnstagram     Pinterest

“Şehirler Arası Taşıma Nedir” hakkında 2 yorum

 1. Öncelikle başta Ahmet ve Onur Beyler olmak üzere tüm ekibe cok teşekkür ederim. Ahmet Bey taşınma önce gayet profesyonel şekilde yönlendirmelerde bulundu.Arkadaşlar söz verilen saatte kapıda hazırdılar.Özenle tüm mobilya ve beyaz esyaları hızlıca topladılar, acıkcası hızları karsısında sasırdım kaldım. Tecrübeli olduklarını tüm çalışmaları boyunca anlayabiliyorsunuz zaten. Herseyi nasıl topladılarsa, taşındığımız yere de aynı özenle yerleştirdiler. Tüm ekibin eline koluna ayağına sağlık

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?