Sıkça Sorulan Sorular

 • Evden eve nakliyat neleri kapsar sorusunun yanıtını son olarak vermek gerekir ise o noktada da verilebilecek olan bilgiler şunlardır: Eşyaların güvenli asansörlü olarak taşınmasını nakliyatın temel kapsamıdır. Bir diğer kapsam içinde olan olgu eşyaların her türlü riske karşı sigortalanmasıdır.

 • Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını belirleyen temel unsurların başında yapılacak olan nakliyatın hangi mesafede yapılacağı fiyatları belirleyen birincil unsurdur. Yani  yapılan taşımacılık hizmeti şehiriçi ise ona göre bir fiyat, şehirlerarası ise ona göre fiyatlandırma yapılır. Ayrıca tüm eşya taşınması ile parça eşya taşınması arasında iyat farkları vardır.
 • Evden eve nakliyat’da ne yapılır? sorusunun yanıtını verelim. Evden eve nakliyat da kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı eşyalar bir yerden alınıp bir başka yere taşınır. Bu noktada eşyalar önce adresinde paketlenir. Sonra uygun bir biçimde bakımı ve kontrolü yapılmış olan araçlara uygun bir biçimde yerleştirilir. Genelde son sistem teknoloji ve asansörlü taşımacılık kullanılır. 

Evden eve nakliyat ne kadar?Sorusunun yanıtını üstte bu bilgilerden sonra vermek gerekir ise o noktada da şu bilgiler verilebilir. Evden eve nakliyat konusunda baştan hiçbir biçimde net bir rakam verilemez. Nakliyat fiyatlarını belirleyen çok değişik parametreler vardır. Bunların en başında eşyaların taşınacağı yerler arasında olan mesafe vardır. Bunun yanı sıra hangi katlar arasında eşya taşınacağı fiyatları belirleyen bir diğer önemli olan parametredir. Taşımacılığı yapacak olan firmanın fiyat politikası da rakamları değiştiren unsurlar arasındadır. Kaç gün kaç kişi çalışacağı da rakamları etkileyen bir diğer önemli olan unsurdur.

 • Evden Eve Taşımanın herhangi resmi bir sigortası bulunmamaktadır ancak araçlarımızda EMTİA yol sigortası bulunmaktadır çoğu firma bunu evden eve sigortası gibi göstermeye çalışmaktadır ancak bu koca bir yalandır bu konu hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz
 • Kolileme işlemlerini genel olarak müşteriler yapmaktadır ancak eğer kendiniz yapmak firmamız bunun için sizlere toplamalı olarak hizmet vermekteyiz eğer toplamalı hizmet alırsanız firmamız gelirken yanlarında askılı koli,taşıma poşetleri,beyaz kağıt,normal koli vb. malzemeler getirerek sizlere hizmet vermektedir ancak bu işlem hem malzeme maliyetini hemde personel maliyetini arttıracağından bir fiyat farkı oluşmaktadır bu sebeple firmamızı arayıp bilgi alınız

Asansörlü ev taşıma ücreti ne kadarsorusunun yanıtını vermeden önce asansörlü olan taşımacılık nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir. Onun yanıtı ise şu şekildedir: Bazı nakliyat araçlarının kendi bünyesinde asansörlü bir sistem olmakta ya da taşımacılık için olan özel asansör takılabilmektedir. Bu asansörler ile eşyalar kişiye bağlı olmadan daha az riskle, daha güvenilir bir biçimde kolayca taşınır. Evet Asansörlü ev taşıma nakliyat tercih ettiğinizde ayrı olarak Operatör ve Ayrı bir araç geleceğinden dolayı maliyet değişmekte ve bu maliyet müşteriye yansıtılmaktadır.

 • Nakliye nedir nasıl yapılır? Sorusunun yanıtını ve çok daha fazlasını bu yazıda sizlere açıklamaya çalışacağız. Tarihin içinde arz talep meselesine bağlı olarak ortaya çıkan meslekler vardır. Kimi meslekler geçen zamanla beraber artık yok olup gider iken bazı meslekler asla güncelliğini hiçbir şart altında yitirmez. İşte o işlerden bir tanesi de nakliyatçılık işidir. Nakliye kavramı nakliyatçılık işinin içinde olan bir kavramdır. Uygun taşıma araçları muhtelif türden eşyaların bir yerden alınıp, bir başka yere taşınmasına verilen isimdir olarak en basit bir biçimde tanımlaması yapılır.
 • Ev taşınırken mobilyalar nasıl paketlenir? Mobilyalar öncelikle yerinde de-monte edilirler. Parçaları itina ile marangozlar tarafından sökülür ve balonlu plastik kaplamalarla taşınarak çizilme kırılmaya karşı korunurlar. Büyük parçaları bir bütün olarak taşımak sağlıklı olmaz. Zaten asansörlü kamyonlarla nakliye yapıldığı için mobilyaları bir bütün olarak taşımak hem zor hem tehlikelidir. Eşyaların zarar görmemesi için deneyimli marangozlar; yetenekli elleri ile mobilyalarınızı sökerler paketlerler ve taşınma sürecinin ilk etabı biter.

 • Şehir içi nakliyat nedir?, Ev Taşınırken Mobilyalar Nasıl Paketlenir? Nakliye bir ekip işi olarak bir ürünün ya da eşyanın bir noktadan alınarak başka bir noktaya güvenli ve sigortalı bir şekilde taşınma sürecidir. Bu süreçte eşya alındığı noktada de-monte edilir, itina ile paketlenip taşıma aracına aktarılır. Gerekirse depolarda bekletilir ve sonra taşınacağı yere; belirlenen zamanda taşınır.Taşındığı noktada yine özenle monte edilir. Bu eşya bir mobilya takımı bir koltuk taşımı olabileceği gibi; evde iş yerinde, atölyede veya fabrikada alet, teçhizat veya makine olabilir

 • Evet Birgül Nakliyat olarak şehirler arası taşıma hizmetide 81 il ve 911 ilçelerine hizmet vermekteyiz.

  Şehir içinde bir lokasyondan başka bir şehirdeki noktaya bir evin bir iş yerinin eşyalarının taşınması prosedürüdür. Bu prosedür özenle uygulandığında; nakliyat hizmeti talep eden müşterilerin eşyalarına zarar gelmeden Şehirler arası taşıma hizmeti hızla tamamlanmış olur. Bu konseptte şirketler; çeşitli şehirlerde şubeler açarlar ve her şehirde mahalleler arasında çalışırlar. Dolayısı ile A kentindeki B mahallesinden C kentindeki D mahallesine eşyalarınızın taşınması sağlanmış olacaktır.

44 yıllık Tecrübemizden Yaralanarak Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık deneyimi ile sektörü bilen profesyonellerden Sıkça Sorulan Sorular’ınızla destek alarak bizimle taşının, rahat edin.

İstanbul Asansör Kiralama

Evden Eve Nakliye Hizmeti Almak İçin Bizi Arayın!  0212 880 44 49 – 0533 482 43 35