İçeriğe geç

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat, eski zamanlardaki kaba düzen olarak tasvir edilen nakliye takım donanımları ile günümüzde yapılan nakliye işlemlerinde oldukça değişiklikler bulunmaktadır.

Ataşehir Evden Eve NakliyatEski taşınma özelliklerinin başını, nakliye eşyalarının ev sahibi tarafından toplanması oluştururken, günümüzde en fazla seçeneği, elini bile sürmeden tüm eşyaların nakliye firması tarafından toplamasını tercih eden müşteriler oluşturmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat, isteğinizi hizmet olarak sunan bir yapıda firmadır.

 • Nakliye firmaları, kaliteli hizmet sunarken bazı özelliklere sahip olmak zorundadır.
 • Bu özelliklerin bazılarını, belgeler oluşturmaktadır.
 • Nakliye firması, özellikle K 3 olarak tanımlanan belgeye sahip olmak ve belgeyi kullanmak zorundadır.
 • Hizmet verebilmeleri için gerekli olan bu belge, aracın kara yolunda seyretmesine müsaade etmektedir.

Belgesi olmayan nakliye firmaları, kanunen de nakliye işini yapmaları yasaktır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Ataşehir Evden Eve NakliyatAtaşehir evden eve nakliyat firması evden yeni eve, ofisten yeni ofise nakliye işlemlerinin kaliteli ve istenen düzeyde olması için yapılması gereken işlemlere dair bir süreç vardır. Bu süreçleri şöyle sıralaya biliriz:

 • Nakliyeye tabi olan eşyaların toplanması,
 • Ataşehir evden eve nakliyat ve taşınan eşyalarda de montaj işlerinin en doğru şekilde yapılması, olarak maddelemek mümkündür.
 • Taşıma görevini üstlenen firmalardan öncelikle beklenen, nakliyesi söz konusu eşyaların hasar almadan işlemin gerçekleşmesidir.
 • Zira evin ya da iş yerinin taşınması işleminden tamamen nakliye firması sorumludur.
 • Ataşehir evden eve nakliye firması tüm hasardan kendini sorumlu addetmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları, verilen hizmete dair yetki belgesine de sahip olmalıdırlar. Zira yetki belgesinin alınması demek, hem ev eşyası hem ofis eşyaları hem de iş yeri nakliyesi için gerekli çalışma izninin yasal olarak elde edilmesi demektir. Ağırlıklı olarak da evlerin eşyalarının naklinde çalışırlar.

Şehir içi ve şehirler arası, olmak üzere ikiye ayırmak mümkündür. Eşyanın durumuna göre küçük kamyonetler de kullanılmaktadır. Kullanılan aracın yanında ilave araç ya da takım donanımlar da nakliye sırasında tercih edilmektedir.

Ataşehir Nakliyat Şirketi

Ataşehir nakliyat şirketi, hem profesyonel hem de deneyimli bir firmadır. Firmanın ilk yaptığı işlem, uzman incelemesi hizmetidir. Zira eşyaların en doğru ve kaliteli şekilde taşınmasında ve de nakliye işleminin yönetilmesindeki sır, burda yatmaktadır. İyi bir nakliye firması, taşınma işlemi esnasında taşımaya tabi tutulacak eşyaların miktarını tespit etmelidir. Fiyatlandırmanın ana temasını oluşturan bu kalem, öncelikle masaya yatırılmalıdır.

Ataşehir nakliye fiyatı da çok etkenli durum arz etmektedir. Taşınma işlemi gerçekleştirilecek eşyaların nakliyesinde, maliyete doğrudan etki eden etmenlerin öncelikle tespiti, sağlıklı fiyat belirlenmesinde son derece önem arz eder. Fiyatın tespitine etki eden unsurların görüşülmesi için yapılması gereken firmamızla irtibata geçmenizdir. Uygun maliyet çıkaracak uzman kadromuz, sizlerin beğenisine taliptir. Kalitemizle tanışmanız için sizleri firmamıza bekliyoruz.

Sigorta kapsamına alınan eşyaların maliyeti ile sigorta yapılmadan taşınacak işlemlerin maliyetleri arasında farklılıklar bulunmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat fiyatın tespitinde müşterinin istekleri de etkilidir. İsteğe bağlı olarak kullanılacak ilave takım donanımlar, maliyeti artıracağından dolayı, taşınma fiyatını da arttırmaktadır. Şehir içi taşıma işleminin fiyata etkisinin yanında bulunulduğu şehrin dışında bir şehre gitmek, fiyata artı masraf getirecek olduğundan, maliyet fiyatı ta farklı olacaktır.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Firmaları

Ataşehir evden evde nakliye firmaları arasında firmamız özgün kurumsallığı ile uzman ekipleri ile yenilikçi ve teknolojik oluşu ile her zaman birinci sırada yer almaktadır.

 • Bunları göz önüne alarak sizde nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz.
 • Ataşehir için her türlü nakliyat imkanı firmamızda mevcuttur.
 • Taşımacılık hizmetini almadan sizlere sunduğumuz sözleşmeler eşyalarınızın sigorta kapsamında olduğunu, hiçbir zaman aksaklık yaşanmayacağını, uygun fiyatlar ile taşımacılık hizmeti alacağınızı göstermektedir.
 • Aynı zamanda eşyalarınızın boyutları, sayıları, ağırlıkları ne kadar fazla olursa olsun herhangi bir ön hazırlık yapmanıza gerek yoktur.
 • Ataşehir evden eve nakliyat firmamızda yer alan uzman ekipler ambalajlama sistemlerini teknolojik yönde kullanarak tüm eşyalarınızı paketlemektedir.
 • Ev tasimaresimi Sonrasında asansörlü teknik ile filo araçlarımıza koyarak güven içerisinde sizleri bildirdiği adrese ulaştırmaktayız.

Kısacası bakacak olursak sizlerin eli bile dokunmadan bir yerden bir yere teslimatlar yapmaktayız. Sizde tüm hizmetlerimizden yararlanarak zorlukları aşabilirsiniz.

Ataşehir Ofis taşıma

Ataşehir Evden Eve NakliyatAtaşehir ofis taşıma, banka taşımacılıktan ofis, ev taşınmasına kadar en teknolojik yöntemler ile gerçekleştirmekteyiz. Artık teknolojik taşıma sistemleri ile sizlere yardımcı olan firmamız aracılığı ile Ataşehir ihtiyaç duyduğunuz tüm taşımacılık işlemlerini gönül rahatlığı ile firmamıza teslim edebilirsiniz.

 • Ataşehir nakliyat şirketimiz evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, şehirler arası sevkiyat şehir içi sevkiyat hizmetleri vermektedir.
 • Adı geçen tüm taşımacılık hizmetleri özen, dikkat, titizlik, hijyen ve hassasiyet gerektirmektedir.
 • Sevkiyat işlemlerini sizler için zahmetsiz ve güvenilir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamaktayız.
 • Hizmetimizin kalitesi siz müşterilerimizin memnuniyeti gerçekleştirilen her hizmette öncelikli hedefimizdir. Her hizmetimizi mutlak sorumluluk bilinci ile sunmaktayız.

Sökülmesi gereken eşyalarınızın sökülmesi, demonte olması gereken eşyalarınızın demonte işlemi, paketleme işlemi bu işe özel ambalaj kağıtları ile eğitimli personelimiz tarafından yapılmakta ve ve kolilere yerleştirilmektedir.

Ataşehir Kurumsal Nakliyat

Ataşehir kurumsal nakliyat eşyalarınızın sevk edildikleri yerde kurulumları yine aynı şekilde uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca evden eve nakliyat olduğu gibi diğer lojistik işleriniz için de güvenilir hizmetler sunmaktayız. Ulusal dağıtım, parsiyel dağıtım, komple dağıtım, özel taşımacılık, eşya depolama gibi ihtiyaçlarınız içinde hizmetinizdeyiz.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?