İçeriğe geç

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda Birgül Nakliyat, 1977 yılında kurulan nakliyat şirketimiz, yılların verebileceği tecrübe ve deneyimi ile İstanbul içinde Yurt içinde problemsiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini ilke edinerek müşterilere en iyi hizmeti verme konusunda ısrarlıdır.

Başarılı bir nakliyat şirketi olmanın yegane şartı da bize göre budur. Şirketin müşteri memnuniyetine verdiği önem; müşterilerin yıldan yıla firmamızı daha çok tercih etmesine yol açmıştır. Şirket olarak, bir noktadan alınan eşyaları, belirlenen noktaya ivedilikle taşıma, taşıma öncesinde müşteri talebine göre depolarda özenli bir şekilde bekletme, paketleme, eşyaların korunması ve titizlikle taşınması gibi hizmetleri, dünyadaki en gelişmiş nakliyat şirketlerinin hizmetlerini aratmayacak kalitede sunmaktadır.

Şirketimizin hem asansörlü araç hizmeti hem de söküp takma işlemlerini sorunsuz yapabilecek marangoz kadrosu bulunmaktadır. Neredeyse yarım asırdır nakliyat sektöründeki deneyimimiz ve başarılarımız, gelecekte daha güzel hizmetlerin göstergesidir.

– Birgül Nakliyat A.Ş.

Nakliyat şirketi Olarak Misyonumuz

Şirket olarak temel misyonumuz; başta İstanbul olmak üzere tüm yurtta vatandaşların nakliyat işlerini sorunsuz gerçekleştirmektir. Ev taşıma iş yeri taşıma daha büyük projelerde nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda, bir telefon uzağınızdaki müşteri temsilcilerimizle görüşerek, sizin için zorlu bizim için kolay olan nakliyat hizmetini kusursuz bir şekilde ve sigortalı olarak alabilirsiniz.

Rakip şirketlere oranla daha uygun fiyatlara nakliyat hizmeti sunan şirketimizin, büyük ve küçük nakliyat işlerini karşılayacak farklı kapasitede modern araçları bulunmaktadır. Her dönemde yenilenen araçlar tamamen şirketimize ait olup, götürü usulü ile veya araç kiralama usulü ile nakliyat hizmeti vermiyoruz. Bu nedenle daima en uygun fiyata nakliyat hizmetini gerçekleştiriyoruz

Vizyonumuz

Tüm Zamanlar için Vizyonumuz

Köklü deneyimli ve işini severek yapan emekçilerden oluşan şirketimizin tüm zamanlar için vizyonu, müşteri kitlesini arttırmak ve İstanbul ilinde nakliyat sektörü denildiğinde ilk başvurulan şirket olmaktır. Bu hedefi büyük oranda başarmış olan firmamızın, daha da büyümesi için müşterilere hizmeti en iyi şekilde nasıl verebiliriz sorusuna odaklanıyoruz.

Profesyonellik ve Dinamizm

Tüm hizmetlerde olduğu gibi nakliyat sektörü de bir hizmet sektörü olduğundan, hizmet sektörünün gerektirdiği yeterliliğe erişmek ve bu alanda profesyonelleşmek için; şirketimizin yürüttüğü çalışmalar vardır. Hakkımızda bilmek istediğiniz herşeyi ögrene bilirsiniz. Araçların yenilenmesi, eşyaların noktadan noktaya nakliyesi sürecindeki ayrıntılara hakim olan becerikli elemanların yetiştirilmesi ve eğitilmesi konusunda, güncel dinamik ve uzun vadede bu sektöre odaklı bir firmayız

Avantajlarımız

Şirket Olarak Avantajımız

Eşyalarınızı sizin belirttiğiniz gün alırız ve belirttiğiniz adrese sorunsuz teslim edip kurulumu gerçekleştiririz. Daima uygun fiyatlı hizmet politikamızı hem İstanbul içi nakliyat hizmetinde hem de yurt içindeki nakliyat hizmetinde uygularız.

Bu alanda eski bir şirket olmamızdan dolayı ve müşterilerimize sorunsuz nakliyat hizmetini nasıl verebileceğimizi en iyi bilen şirketlerin başında geliyoruz. Müşterilerimizin temel beklentisi olan, uygun fiyatlı nakliyat hizmeti almak, sorunsuz ve zamanında nakliyat hizmeti almak, profesyonel sök tak hizmeti verecek kalifiye elemanlarla çalışmak gibi beklentileri en iyi karşılayan şirketlerden biriyiz.

Sorunsuz Yurt içi hizmet

Müşterilerin gönül rahatlığı ile eşyalarını teslim edebileceği güvenilir şirketlerden biri olarak, sorunsuz hizmet verme anlayışımız, yarım asırdır hiç değişmedi. Daha fazla para kazanmaya değil, daha memnun müşteri kitlesini arttırmaya yönelik çalışmalarımız; şirketin kuruluşundan bu yana sürekli güncellenmektedir.

Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Bu işte en deneyimli şirketlerin başında geliyoruz. Uzun yıllardır verdiğimiz nakliyat hizmeti ile müşteri kitlemizi arttırdık. Müşteri kitlemizi arttırmamızdaki temel etken; müşterilerimizi memnun edecek hizmetler sunmaktır.

Eşyalarını nakliyat sürecinde zarar görmeden teslim almak isteyen müşterilerin bu beklentisini en iyi şekilde yerine getirmek için, modern nakliyat araçları, işinin ehli marangozlar, asansörlü araçlarla hizmet veriyoruz. Üstelik fiyat politikamız daima müşterilerin lehine olacak şekilde belirlenir.

Köklü bir şirket olarak kaliteli hizmet vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Şirketin ayakta kalmasının, sorunsuz nakliyat hizmeti ile olabileceğinin farkında olarak, eşyalarınızı olabilecek en güvenilir şekilde noktadan noktaya, zamanında taşıyoruz.

Özen ve Güler yüzlü Elemanlar

Eşyalarınız bizim için de en az sizin için olduğu oranda önemlidir. Bu nedenle olası kırılma çizilme veya deformasyonları önlemek için, şirket önlemler alır. Eşyalarınızı sigortalı olarak taşır. Elemanlarımız hızlı ve güvenilir hizmet vermek için yarışırlar. Tüm elemanlarımız, dünyadaki gelişmiş nakliyat sektöründeki yenilikleri takip edebilecekleri eğitimler alırlar. Şirket olarak işimize ve müşterilerimize olan saygımızdan dolayı, tüm elemanlarımız birikimli bilgili ve insan ilişkilerinde sorun çözmeye odaklı olacak şekilde eğitilir

Etiketler :HakkımızdaBirgül NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve, NakliyeTaşımacılık,Nakliye Firması,Evden Eve Nakliye FirmalarıAsansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliyat Hizmeti verdiğimiz Bölgeler

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest

Birgül Nakliyat A.Ş.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?