HAKKIMIZDA, Birgül Nakliyat 1977 yılında Ahmet KARAKUŞ tarafından kurulmuştur. Ahmet Karakuş un Çocukları Kenan ve Onur KARAKUŞ Tarafından halen Evden Eve Nakliyat, Asansörlü Nakliyat ve Taşımacılık’ta yep yeni boyut ile evden eve nakliyat sektörünün, şüphesiz lider kuruluşu olmuştur. … 

Birgül Nakliyat ; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Birgül Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır. “Her taşıma kendi taşımamızdır” Düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Birgül Nakliyat ; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti’ni en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Birgül Nakliyat ; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

AVANTAJLARIMIZ; 

Özen ve Güleryüz : Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm : Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. 

Her Alanda Kaliteli Hizmet : Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Birgül Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyor iseniz; tek yapmanız gereken, telefon, e-mail ya da faks yoluyla bizimle iletişime geçmeniz. Birgül Nakliyat, tüm müşterilerine Sorunsuz Taşımalar Diler.

Birgül Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyor iseniz; tek yapmanız gereken, telefon, e-mail ya da faks yoluyla bizimle iletişime geçmeniz. Birgül Nakliyat, tüm müşterilerine Sorunsuz Taşımalar Diler.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesi’ndeyiz. Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.

Etiketler : Evden Eve Nakliyat, Evden Eve, Nakliye, Taşımacılık,Nakliye Firması,Evden Eve Nakliye Firmaları