Biz Kimiz – Birgül Nakliyat’ı Yakından Tanıyın

Hakkımızda duymak istedikleriniz Birgül Nakliyat 1977 yılında Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Birgül Nakliyat ; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” Düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Birgül Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. Birgül Nakliyat; Hakımızda duymak istidiklerinizi sosyal medyadan ulaşabiliriniz. 

Misyonumuz

Dünyada ve ülkemizde nakliyat sektörü ile ilgili tüm yenilikler ve gelişmelere ayak uydurarak firmamız bünyesinde çalışan tüm araç ve ekipmanımızı her zaman güncel tutmak ve buna paralel olarak firma nezdinde çalışan tüm personelin verilen evden eve nakliyat, ücretsiz ekspertiz, sigortalı taşımacılık, eşya ambalajlama ve eşya depolama gibi önemli unsurlarda kesintisiz eğitim vererek, eğitim düzeyini yukarıda tutmak ve müşteri ilişkileri ve problem çözme konusunda yeterli bilgi ve deneyime düzeyine ulaştırmaktır.

Evden Eve Eşya taşıma müşterinin tarafımıza ulaşması aşamasından başlayarak her basamakta müşteri memnuniyeti ve sürekli iletişim halinde bulunmayı temel hedef edindik. Memnun müşteri sayısının artışı, firma güvenilirliğini ve Nakliyat  sektöründeki  prestijimizi arttıracağı bilinicini hiç bir zaman aklımızdan çıkarmadık. Her müşterimize aynı samimiyet ve aynı hizmet kalitesi ile bugünlere geldik.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Araştırma’cı, Hakkımızda üreten, geliştiren, çağdaş, her zaman ileriye dönük çalışan, iletişim ve iş birliğini gerçekleştiren, kaliteli hale gelmek için olumlu değişim yaratan bir yönetim ve çalışma ortamında, sürekli gelişmeyi, temel amaç edinerek, verimli, kaliteli taşımacılık hizmetini müşteriye sunmak ve memnun müşteri kitlesini oluşturarak vizyonumuza ulaşmak.

Yurt içi hizmet verebilme gücü, gelişmiş hizmet alt yapısı, her türlü taşıma modu ve kapasitesi ile kapıdan kapıya yönelik çözüm ve uygulamaları, uzmanlık, bilgi, tecrübe ve sürdürebilir performans gerektiren lojistikçözümleri, oluşturulan zengin müşteri portföyü ile, sektörel uzmanlığı ile lojistik sektöründe lider olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

AvantajlarımızBizim Avantajlarımız

Özen ve Güleryüz : Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm : Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet : Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Birgül Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyor iseniz; Birgül Nakliyat, tüm müşterilerine Sorunsuz Taşımalar Diler.

0212 880 44 49 – 0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan’da  Bizi  Takip EdebilirYoutube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  Seyredebilirsiniz.. 

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Etiketler :HakkımızdaBirgül NakliyatEvden Eve NakliyatEvden Eve, NakliyeTaşımacılık,Nakliye Firması,Evden Eve Nakliye FirmalarıAsansörlü Evden Eve Nakliyat