Yenilenen ve sürekli gelişen Pendik göç alma ve taşıma olarak yoğunluk yaşanan bölgelerimizdendir.
Pendik trafiği ve yollarının kalabalık olmasıyla bilenen taşınmanın en hızlı ve güvenilir yapılması gereken semtlerimizin en başında gelmektedir.
Gerek taşınma için gelen aracımızla ve ekimizle en hızlı ve profesyonel ekimizle sizlere sorunsuz sıkıntısız taşınma için garanti veriyoruz.
Öncelikle eksperimizin belirlediği iş planı ile hareket edilerek başlanacak olan taşınma işleminiz yeni yerinizde aynı şekilde hazır bir şekilde sizlere teslim edilecektir.
Ağır ve sizler için çok kıymetli eşyalarınızı ise asansör yöntemiyle taşımaktayız.
Asansörlü taşımacılık esnasında evin balkonuna ya da uygun bir penceresine kurulan raylı sistem ile evin içindeki paketlenmiş eşyalar kolayca aşağı indiriliyor. Bina merdivenleri ile yapılan taşımacılık işlemine göre oldukça pratik, çok daha hızlı ve çok daha güvenli olan asansörlü taşımacılık eşyaların taşınırken zarar görme ihtimalini oldukça azaltıyor. Özellikle apartman merdivenlerinde yapılan taşımacılık sırasında sık görülen çizilme, kırılma gibi riskler sıfıra iniyor. Her türlü ev eşyasını taşımaya imkan veriyor.
Ofis taşımaları için de kolaylıkla kullanılabilen bu yöntem ile nakliye sırasında herhangi bir stres yaşamadan kullanılabiliyor. Özenle paketlenen eşyalar, binadan indirildikten sonra son teknoloji kapalı kasa araçlara yükleniyor.
Asansörlü taşımacılıkta görev alan personelin de işinin ehli olmasına, en nitelikli hizmeti vermesine ve taşınma esnasında ortaya çıkacak ihtiyaçlara teknik açısından yanıt verebilecek potansiyeli taşımasına dikkat ediliyor. Sizin memnuniyetiniz, bizim teminatımızdır.
Depolama olarak Türkiye’nin her yerinde tam donanımlı depolama alanlarına sahibiz.
Hem ekonomik hem de uzman kadrosuyla hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi almadan asla karar vermeyin.

0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Etiket :