İçeriğe geç

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat – Fark Yaratan Hizmetler

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, Hizmet sektörünün en önemli işlerinden biri olan nakliyat, ikamet adresi olan yaşam merkezinden alınan eşyaların, yeni yaşam merkezi olan ikamete götürülme işlemidir. Oldukça büyük öneme haiz olan Ümraniye evden eve nakliyat işlemleri, ya sigortalı ya da paketlenmiş olarak eşyaların bir yerden başka bir yere götürme işlemine denilmektedir.

Ümraniye Evden Eve NakliyatTaşıma işlemleri alanında hem kamu hem de özel organizasyonların hepsi bulunmaktadır. Yaşam alanlarını değiştirmek zorunda kalan insanlar, eski yaşam alanlarından ayrıldıklarından dolayı bir yanda ayrılmanın hüznü diğer yanda da yeni adresin heyecanını hissetmektedirler.

Türkiye’de yaşayan insanların genel kültür anlayışı olarak taşınan insanların istek arzu ettikleri bir şey vardır ki, o da düzenlerinin bozulmamasıdır. Her ne kadar yeni bir yaşam alanına doğru yelken açmış olsalar da, eski alıştıkları düzenin de yeni mekânlarında, yeni yaşam alanlarında aynısıyla durmasını ve kurulmasını istemektedirler.

 • Günümüzde yaşanan hemen her alandaki yeniliklere ve gelişmelere, taşımacılık sektörümde de rastlanmaktadır.
 • Artık evden eve taşıma yapan Ümraniye evden eve taşıma yapan şirketler, ikinci kat ve üzeri evlerin taşıma işlemlerini, asansör sistemi ile taşımaktadırlar.
 • Miktarı ne kadar olursa olsun, bütün ev eşyalarını yalnızca bir saat gibi oldukça kısa bir süreliğine aşağıda bekleyen araca ulaştırmaktadırlar.
 • Geçmişte insanların hem kas hem de insan gücü ile taşıdığı eşyaları artık teknolojik gelişmeler kolaylaştırmaktadır.

Ümraniye Nakliyat Şirketi

Ümraniye Nakliyat ŞirketiÜmraniye nakliyat şirketi de, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de taşımacılık sektöründe kullanılmaya başlayan teknolojik yenilik olan asansör sistemleri kullanımına başlamıştır. Asansör sisteminin sağladığı kolaylıkların bir diğeri de, artık komşuların taşınma işleminden rahatsız olmayacak olmalarıdır. Hem apartman boşluğundaki umumi kullanım alanlarını, hem de merdiven boşluklarını rahat bıraktıran asansör sistemi, birçok kolaylığı içinde barındırmaktadır.

Ümraniye nakliye fiyatı içerisinde asansör sistemlerinin kullanımı da bulunmaktadır. Asansör sistemiyle eşyaların koyulduğu bu araç, farklı olmaktadır. Asansör sistemini taşıyan özel araçla birlikte hareket eden eşyalar, merdiven şeklinde olan asansör sisteminin kurulması ile güven içinde yeni adresine taşımaktadırlar. Ümraniye evden eve nakliye firmamızın hizmet kapsama alanında bulunan asansör sistemi, tüm işlemlerimizde kullanılmaktadır.

Ümraniye Asansörlü Nakliyat

Ümraniye Asansörlü NakliyatBunun için yapmanız gereken Ümraniye asansörlü nakliyat firmamıza ulaşıp bir gün öncesinden araç rezerve etmektir. Yükünü taşımak için hangi araca gerek duyulduğunu personelimiz ile istişare yaparak belirleyebilirsiniz.

 • Ev eşyanızı taşımak için kapalı veya arkası açık kasa kamyonet ( evden eve nakliye aracımız ancak ev eşyası taşıyacağı için sektörüne müsait olarak dizayn edilmiştir.
 • Ev eşyası harici bir işte kullanılmadığından evden eve nakliye araçlarımız içi dışı tertemizdir ).
 • Firma ve işyerlerinizi taşımak için kamyon kırkayak tenteli TIR.
 • Fuar organizasyonlarınıza hem gidiş hem dönüş ( fuar bittikten sonrasında ) olmak suretiyle her türlü taşımacılık.
 • Teminatlı yüklerinize araç-gereç tutarına göre teminatlı araç.
 • Acil müşteride olması ihtiyaç duyulan malzemenize çift şoförlü yeni model araç temini.
 • Karayollarında taşınması yasak olan yükler ( ağır, ebatlı) için karayollarından alınan hususi izinli lob et tır tedarik.
 • Kimyasal madde taşımalarınıza müsait özel izinli araç tedarik edebilirsiniz.

Taşıma forklift’i bulunmayan firmalara özel arkası lif’li kamyonet, lift’li kamyon Ümraniye asansörlü nakliyat şirketi tarafından veriyoruz. Ağır tekerlekli makina, avro paletli mallar trans palet desteğiyle aracın yanına getiriliyor ve Araç lift’i sayesinde yükleme kolayca yapılabiliyor. Komple nakliye aracını doldurmayan yüklerinizi adreslerden topluyor. Diğer şirketlerin malzemeleri ile birleştirip sevk ediyor. Böylece malınız ucuz fiyatlara nakledilmiş oluyor. Bu şekilde olan taşımalara ambar taşımacılığı diyoruz.

Ümraniye Nakliye Firmaları

Ümraniye Nakliye Firmaları42 senelik nakliye deneyimi olan Ümraniye nakliye firmaları İstanbul’da günlük karşılıklı nakliye ve ambar aracı çıkarmaktadır.İstanbul’dan Ümraniye ve Ümraniye’den İstanbul’a yapmış olduğu nakliyelerde sektöründe sınır tanımayan Ümraniye evden eve nakliyat firmamız günlük ambar taşımacılığı yaparak yelpazesini nakliyat ambarı olarak genişletiyor.

Ümraniye evden eve nakliyat genelde palet, çuval, koli, minik ev eşyaları vb. Az malzemeler ambar ile taşınmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız. Arkadaşlarımız bu mevzuda sizi bilgilendirecektir. Nakliyat personelimizin sunumundan sonrasında, yükleriniz firma adreslerinizden iktibas kamyonetlerimiz ile merkezimize getirilmekte. Oradan da ambar kamyonumuza yüklenerek sevk edilmektedir.

 • Malzeme tesliminde size verilen teslimat fişindeki takip numarasından yükünüzün nerede bulunduğunu öğrenebilirsiniz.
 • İşimiz Ümraniye evden eve nakliye şirketine taşıttığınız malzemeyi problemsiz bir biçimde yerine ulaştırmak.
 • Biliyoruz ki referansımız olan firma ve şirketler sayesinde ismimiz Ümraniye evden eve nakliyat olarak ilk sırada.
 • Bunun bilinci ile yoluna emin adımlarla ilerleyen firmamız sektöründeki öteki nakliyat şirketlerine öncülük etmektedir.

Ümraniye Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Şehirlerarası Evden Eve NakliyatÜmraniye nakliyat fiyatları evden eve sektörüne getirmiş olduğu yenilikler ve kattığı kalite ile Ümraniye evden eve nakliyat işlerinizde hizmetinizde. Ev eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek bütün kırılma ve çizilmelere karşı firmamız tarafından sigortalıdır. Bunun için yapmanız gereken firma personellerimiz tarafından karşılıklı yapmış olduğunuz nakliyat sözleşmesini eşya taşıma işi bitene kadar muhafaza etmektir.

 • Gerisini sigorta acentemiz halledecektir.
 • Ümraniye evden eve nakliye şirketi olarak kent içi ve metropoller arası profesyonel ve güler yüzlü personellerle kaliteli hizmeti ucuz taşıma tutarları ile sunmaktayız.
 • Günümüz teknolojisinin bütün imkânlarını kullanmayı hedefleyen firmamız ile özel Ümraniye nakliyat fiyatları ile hızlı ve emin bir nakliyat işlemi gerçekleştirebilir evden eve eşya taşıma rahatlığını bizimle tadabilirsiniz.

Müşteri taleplerine müsait organizasyonların yanı sıra çözüm ortağı olma hedefi ile Ümraniye şehirlerarası evden eve nakliyat iller arasında ambar kargo taşımacılığında başlanmıştır. Bu mevzuyla ilgili firmamız çalışanları ile iletişime geçebilir kontrat yapabilir ve normalden daha uygun fiyatlara Ambar Kargo taşıması yaptırabilirsiniz.

Etiketler : Ümraniye evden eve nakliye,  Ümraniye evden eve, Ümraniye  evden eve taşımacılık,  Şehirlerarası evden eve nakliyat,  Ümraniye  Asansörlü evden eve nakliyat, Taşımacılık,  Nakliye, Nakliyat,  Ofis Taşıma

Ümraniye’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest

Birgül Nakliyat A.Ş.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?