İçeriğe geç

Asansörlü Evden Eve Nakliye

Asansörlü evden eve nakliye hizmeti günümüz şartlarında popülaritesi olan çoğu insan tarafından tercih sebebi olan nakliyat hizmet türlerinden biridir. Müşteri beklentilerini karşılayan ve her türlü taşınma gereksinimine yanıt veren bu taşıma yöntemi yeni nesil uygulamalar arasında yer alır.

Asansörlü Evden Eve NakliyeFirmaların profesyonelliğini en iyi şekilde ortaya koyan evden eve nakliyat hizmetleri ile tüm eşyalarınız yıpranmadan ve deformasyona uğramadan taşınma imkanı bulur. Kalite standartları yüksek bir taşınma hizmeti almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizlere asansörlü hizmet ile şu avantajları sağlamaya özen gösteriyoruz:

 • Herhangi bir şekilde eşyalarda deformasyon meydana gelmez.
 • Ev eşyası taşıma hizmetinde asansör tercih edilmesi yüksek katlı binalara daha kolay taşımanıza olanak tanır.
 • Asansörlü taşımacılık tam daha hızlı bir şekilde eşyalarınızın taşınması sağlanır.
 • Asansörlü taşımacılık hizmeti her zaman için çok daha güvenilir sonuçlar ortaya çıkarır.

Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu eşyalarınızın deforme olmamasıdır. Bu alanda eğer kişiler hizmet almak isterlerse firmamızla görüşebilir ve fiyatlarımız hakkında ortalama olarak bilgi edinme şansı bulabilir.

Asansörlü Evden Eve Nakliye Nedir

Asansörlü Evden Eve NakliyeAsansörlü evden eve nakliye hizmeti eşyaların yüksek katlı binalardan asansörlü vinçler yardımı ile aşağıya indirilmesi yine yüksek katlı binalara çıkarılması işlemidir.

Bu işlemin yapılabilmesinde hem vinçleri kullanan operatörlerin profesyonel olması hem de eşyaları bu vinçleri aktaran personellerin taşıma tecrübesinin olması gerekir.

Bununla birlikte asansörlü evden eve nakliye çok avantajlı olsa da mutlaka bu alanda deneyim büyük bir öneme sahiptir. Bu nedenle firmamız her zaman bu alanda tecrübe sahibi personellerle çalışır.

Nakliyenin en pratik halidir diyebiliriz. Hızlı bir hizmet olmanın yanı sıra güvenlik konusunda da büyük artılar sunar. Dağ az insanın işin içinde olduğu bu nakliyat türünde insan hataları da nispeten az olacaktır. Güvenlik tedbirlerini alan 1 personel ile taşıma işlemi gerçekleştirildiğinde başarılı bir taşımacılık türüdür.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Nasıl Verilir

Asansörlü Evden Eve NakliyeAsansörlü nakliyat hizmeti nasıl verilir, belirli kriterlere dikkat edilmesi gerekir. Bu hizmetleri verirken hemen her türlü detay göz önünde bulundurulmalıdır. Günümüzde eşyaları konusunda titiz olan kişiler profesyonel bir hizmet almak isteyebilir. Böyle durumlarda firmamız aradığınız profesyonelliği sizlere en iyi şekilde sağlar. Kalite standartları yüksek bir taşınma hizmeti almak isterseniz evden eve nakliyat hizmeti konusunda mutlaka detaylı bilgi edinmelisiniz. Bu hizmet verilirken şu noktalara dikkat edilir:

 • Eşyaların mutlaka asansörlü vinçlere sığacak şekilde paketleme yapılması gerekir.
 • Bazı mobilyaların demonte edilerek her parçasının paketlenmesi gerekir.
 • Eşyaların asansörlere yerleştirildikten sonra aşağıya indirerek kapalı kasa araçlara düzenli bir şekilde yerleştirilmeleri gerekir.
 • Tüm bu aşamalardan sonra asansörlü nakliyat hizmeti eşyaların yeni eve çıkarılması zamanda da gerekli olduğu olan bir hizmettir.
 • Her şeyden önce taşınacak yer hakkında bilgi edilmesi gereklidir.

Bu surette eşyaların yeni mekanda mutlaka olması gereken odalara bırakılması gerekir. Böylece kişiler taşında sonrasında çok daha kolay bir şekilde yeni evlerine taşınma imkanı bulabilirler.

Asansörlü Nakliye’de Dikkat Edilmesi Gerekenler

Asansörlü Evden Eve NakliyeAsansörlü Nakliye’de Dikkat Edilmesi Gerekenler.Taşınırken yaptığınız planlamanın en başında bazı konulara karar vermeniz gerekli. Size bu konuları maddeler halinde sıralamak istiyoruz. Bunun yanında da hangi durumlarda asansörlü  nakliyat gerekli olur sorusuna cavap vermiş olacağız.

 • Eğer merdivenle taşınacaksa, merdivenlerin dönüş kısımları dar, yükseklikleri alçak olduğundan taşınmak mümkün olmayabilir.
 • Bazı apartmanlarda ise taşınma sırasında asansör kullanımı apartman kuralları gereği izin verilmemektedir.
 • Bu konuda yetkililerden ön bir bilgi almanız gereklidir.
 • Bu durumda sizin eşyalarınızı apartmanın asansörünü kullanarak taşımak maalesef mümkün olmayacaktır.

Böyle durumların plansız bir şekilde karşımıza çıkması bize zaman kaybettirecek gibi; bir anda ekstradan bir maliyet oluşturacaktır.

Asansörlü Nakliyat’da Yapılması Gerekenler

 Asansörlü Evden Eve NakliyeAsansörlü Nakliyat’da Yapılması Gerekenler, Burada en başında yapılması gereken şey ise apartmanın yönetimi ile durumu paylaşıp asansör kullanımının; apartmanın giriş ve çıkışlarının, nakliye için uygun olup olmadığı konusunda bilgi alışverişi yapılması sizin için daha uygun olacaktır.

 • Tecrübe ile sabittir ki buna benzer birçok durumda asansörlü evden eve nakliye en uygun taşımacılık türü olmuştur.
 • Diğer taraftan asansörle evden eve nakliyat bazı taşıma maliyetlerini de aşağı çekmektedir.
 • Hızlı güvenli bir şekilde eşyalarınıza herhangi bir çarpma, sıyırma, ezilme imkanı vermeden kolaylıkla taşıma imkanı sağlar.
 • Evden eve nakliyat hizmeti sanılanın aksine maliyet açısından geleneksel taşımacılık maliyetler ile kıyasla, çok yüksek fiyatlara sahip değildir.

Ekonomik koşullarla bu ayrıcalıklı hizmeti almanız Birgül nakliyat firması sayesinde mümkündür.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Asansörlü Evden Eve Taşıma, Kullandığı bütün araçların bakımlarını hiçbir zaman gününü aksatmadan yapmaktadır.Hizmet kalitemizi üst seviyede tutmak için her an gayret göstermekteyiz. Bu bağlamda sizden gelecek geri dönüşler de bizi mutlu etmektedir

Birgül nakliyat kendi sektöründeki diğer nakliye firmalara da asansörlü nakliyat konusunda araçlarını kiralamaktadır.Yalnızca yetki belgesi olan, lisansı olan operatörler ve ekiple, bu iş yapılması gereklidir. Canınızı ve malınızı emanet ettiğiniz kişilere lütfen dikkat edin.

Bu hizmeti almadan önce belgelerini isteyin ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan teyit alın. Yani işi yapan bir firma ile muhatap olmayacağınız durumlarda sizin nakliyeniz ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?