Firmamız Birgül Evden Eve Nakliyat müşteri memnuniyeti odaklı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Memnuniyetiniz, firmamız Birgül Evden Eve Nakliyat için büyük önem arz etmekle beraber gücümüzün en büyük kaynağıdır. Firmamız siz değerli müşterilerimizden aldığı bu güç ve moralle 40 yılı aşkın süredir taşımacılık sektöründe kesintisiz ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. Firmamız Birgül Evden Eve Nakliyat’ ın kullanmış olduğu tüm koruyucu donanımlar birinci sınıf malzemeden oluşmaktadır. Nakliyesi yapılacak tüm eşyalar her türlü zarara karşı birinci sınıf malzemelerle koruma altına alınıp paketlenmektedir. Eşyalarınız firmamız Birgül Evden Eve Nakliyat güvencesi altında nakliye edilirken, siz değerli müşterilerimize ise bunun rahatlığını yaşamak düşer. Birgül Evden Eve Nakliyat 7/24 kesintisiz, şehir içi ve şehir dışı olarak hizmet vermektedir. Kalite, güleryüz ve güvenin kesiştiği adres Birgül Nakliyat. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve NakliyatEyüp evden eve nakliyat firmamız, paketleme, montaj ve kurulum noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Ancak paketleme işlemlerini kendisi gerçekleştiren müşterilerimiz için yüzde 50’ye varan indirimler yapılmaktadır. Yüksek katlı binalar için ise asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Şehir içi nakliye hizmetleri dahilinde İstanbul’un tüm ilçelerine asansörlü araç modelleri temin edilmektedir. Firmamız taşıma işlemleri sırasında en ufak bir eşyanın zarar görmemesi için gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde almaktadır.

Eyüp nakliyat fiyatları, dairelerinin oda sayısına, eşyaların tonajına veya ilçeler arasında ki mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız talep edilen adreslere ise kısa bir süre içerisinde ekspertiz desteği yönlendirmektedir. Tüm eşyalar özenle incelenmekte ve daha sonra ambalajlama çalışmalarına başlamaktadır. Evden Nakliye Eve nakliyat firması 2+1 bir dairenin eşyasını 500 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşımaktadır. Ayrıca paketleme hizmetleri içinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Firmamız sadece alanında uzman ekipler ile faaliyet göstermektedir. Taşıma güvenliği ise maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemenin en kalitelisini kullanmaktayız. Eşyada oluşabilecek hasarı en az düzeye indirebilecek uzman eleman kadromuz mevcuttur.

Ürün Güvenliği

Evden Eve NakliyatFirmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Evden eve nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.

0212 88 0 44 490554 968 29 60

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Etiketler : Eyüp evden eve nakliye, Eyüp evden eve, Eyüp evden eve taşımacılık, Şehirlerarası evden eve nakliyat, Eyüp Asansörlü evden eve nakliyat, Taşımacılık, Nakliye, Nakliyat, Ofis Taşıma