İçeriğe geç

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi

Ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti alarak eşyalarınızın en uygun fiyatlarla taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız bu hizmeti verirken mutlaka her konuda müşterilerine yardımcı olmaya özen gösterir.

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi Ücretsiz nakliyat ekspertizi eşyaların miktarına, mekanın oda sayısına ve taşınma mesafesine göre doğru fiyat çıkarılmasında oldukça önemli bir hizmet türüdür. Hemen her nakliyat firmasının bu hizmeti vermemesi müşteriler açısından son derece olumsuz bir durumdur.

Böyle durumlarda hem müşteri mağduriyeti yaşanabilir hem de bu süreçte eşyaların düzensiz bir şekilde taşınmasına neden olunabilir. Firmamız ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmetini mutlaka profesyonel seviyede vermeye özen gösterir. Bu hizmetin en önemli avantajları arasında şunları saymak mümkündür:

 • Ücretsiz nakliyat ekspertizi ile eşya miktarını kolaylıkla hesaplanır ve sizlere uygun bir nakliyat fiyatı sunulur.
 • Bu hizmet ile daha kolay bir taşınma planı yapılabilir.
 • Asansör kullanılıp kullanılmayacağı ekspertiz raporuna göre belirlenir.
 • Aynı zamanda doğru araç seçimi yine ekspertiz raporuna göre belirlenmektedir.
 • Taşıyıcı personeli sayısına ve niteliğine doğru karar vermek için de gerekli bir hizmettir.

Ücretsiz  Nakliyat Ekspertizi Hizmeti

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi Ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti belirli detaylar göz önünde bulundurularak verilir. Bu hizmetin verilebilmesi için mutlaka profesyonel kişilerden yardım alınmalıdır. Eksper hizmeti alınırken dikkat edilen detaylar şunlardır.

 • Ekspertizlerin deneyimli olması ve her türlü detayı göz önünde bulundurarak bir rapor hazırlaması oldukça önemlidir.
 • Bu raporun taşınma maliyetleri üzerindeki etkisi göz önünde bulundurulacak için mutlaka ekspertizlerin tarafsız bir şekilde hareket etmesi gerekir.
 • Ücretsiz nakliyat ekspertizi alınmadan ezbere verilen bir nakliyat hizmeti neticesinde kişiler az miktardaki eşyaları için çok yüksek nakliyat bedelleri ödeyebilir.
 • Bu nedenle taşınma öncesinde bu hizmetin alınması ve her türlü nakliye hizmetinin plan çerçevesinde verilmesi gerekir.

Hem taşınma fiyatlarının belirlenmesinde hem de taşınma planlamasının yapılmasında bu hizmetlerin büyük bir önemi vardır. Firmamız yıllardır her taşınma türünde mutlaka Ücretsiz nakliyat ekspertizi desteğinden en iyi şekilde yararlanmaya özen gösteriyoruz.

Böylece müşteri mağduriyeti yaşanmadığı gibi daha da planlı ve programlı bir şekilde eşyaların taşınmasını sağlayabiliyoruz. Evden eve nakliyat, ofis taşıma, fabrika taşıma, fuar taşıma gibi tüm hizmet türlerinde mutlaka ekspertiz desteği alınması gerekir.

Profesyonel Asansörlü Nakliyat Ekspertizi

Profesyonel asansörlü nakliyat ekspertizi, Firmamız uzun yıllardır nakliyat sektöründe yüksek standartlarda taşınma hizmeti vermektedir. Bu hizmetlerin verilmesinde firmamız oldukça detaylı bir çalışma gerçekleştirir. Kaliteli ve yüksek standartlarda bir taşınma hizmeti alınabilmesi için mutlaka beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanması gerekir.

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi Firmamız sizlere bu hizmeti verirken her şeyden önemlisi belirli noktaları göz önünde bulundurmalıdır. Eşya nakliyatı konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli unsur bu eşyaların miktarına ve taşınma mesafesine uygun fiyatlar verilmesidir. Bunun için de Ücretsiz nakliyat ekspertizi hizmeti düşünüldüğünden çok daha büyük bir öneme sahiptir.

 • Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti, nakliyat planlamasının en başında olması gereken, büyük kolaylık sağlayan ve size en doğru fiyatı vermemiz noktasında bize yardımcı olan bir süreçtir.
 • Taşıma konusunda  tecrübemizin ve profesyonelliğimizin geri olarak, taşınacak yerin ve malzemelerin yapısını gözlerimizle görüp niceliksel ve niteliksel olarak bilgi alıp aldığımız bilgiler doğrultusunda nakliyat planımızı sizinle paylaşmamız her şeyin başında pratik bir yöntemdir.
 • Bu noktada oda sayısı ne olursa olsun taşınacak eşyaların ambalaj ve koli malzemeleri kullanıldıktan sonraki büyüklükleri, küçüklükleri ve sayıları; taşıyacak malzemenin ne yapıda olduğunu öğrenmemizde bizim için önemli bir bilgi olacaktır.
 • Diğer taraftan taşıma yapacağımız mekanın eğer asansör kullanılacaksa asansör yanaştıralacak cephenin uygun olup olmaması ve nasıl asansör yanaştırmamız gerekli olduğunu önceden bilmemiz bize, hız ve doğruluk kazandıracaktır.

Ekspertiz Hizmetimiz ile Doğru Karar verin

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi Ekspertiz hizmetimiz ile doğru karar verin, hizmetimizi ister taşınma konusunda bizim firmamıza karar verin isterseniz kararınızı düşüneceğinizi beyan edin, bu hizmetimize yine de ücretsiz olarak alabilirsiniz. Sizin için faydalı olduğu kadar bizim için de faydalı ve önemli Ücretsiz nakliyat ekspertizi olan bu hizmet sonucunda nakliyat sürecinde eşyalarını indirilmesi ve çıkartılması süreçlerinin hepsinde kaç kişinin çalışacağı ne kadar ambalaj paketleme malzemesini gideceği ne kadar zaman alacağı asansör aracının kullanıp kullanmayacağı gibi konular kesinlik kazanmış olur.

Tam da nakliyat sırasında karşımıza çıkacak sürpriz problemlerin oluşmasını bertaraf etmiş oluruz. Ne siz ne de biz zaman ve extra para kaybetmemiş oluruz. Bunun yanında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşınma sürecini güvenli ve mutlu bir şekilde tamamlamış oluruz. Birgül nakliyatın ücretsiz nakliyat ekspertiz hizmeti almak için internet sitemiz üzerinden teklif formumuzu doldurabilir bunun yanında 7/24 hizmet veren WhatsApp hattımızı kullanabilirsiniz. Taşınacak eşyaların ve mekanın resimlerini ve videolarını WhatsApp üzerinden bize gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?