Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi - Evden Eve Nakliye

Evinizi değiştirme kararı mı aldınız? Hemen bizi arayın. Firmamızdan Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi adresinize gelsin, eşyalarınızı ücretsiz olarak ekspertiz yapsın ve size en uygun fiyatı çıkarsın. Yeni yuvanıza kusursuz bir şekilde sizi taşıyalım.  Beylikdüzü’nde bulunan ofisimizde başta Beylikdüzü olmak üzere, İstanbul’un bir çok ilçesine nakliyat hizmeti sunmaktayız. Biz evinizi taşıyoruz, siz de keyfiniz sürüyorsunuz.

Ücretsiz Nakliyat EkspertiziEkspertiz Hizmeti Müşteri ile Birgül Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Birgül Nakliyat ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigorta  lanmakta  Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir. Hasarın teminatı konusunda müşteri  Birgül Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.

Bu ekibimiz bizleri sektörümüzde rakipsiz yapan ilk unsurdur. Kısa vadede taşınmak denildiğinde akla gelen ilk firma olmayı amaç edinmiş köklü geçmişe dayanan sağlam temeller üzerine kurulmuş nadir bir firma olmanın haklı gururu içerisindeyiz. İstediğiniz bir yerden, dilediğiniz her noktaya ister evinizi, ister ofisinizi, ister depoda ki mallarınızı kısacası istediğiniz her şeyi dikkatli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımak bizim için en önemli unsurdur.

Birgül evden eve taşımacılık olarak biz yaptığımız bu işi yılların birikimiyle kazandığımız tecrübelerimiz ile yapan, taşınacak olmanın verdiği zorlu ortamı aşan,  Teslim ettiğiniz ve bizlerin artık emaneti sayılan eşyalarınıza saygı göstererek çalışan profesyonel bir ekibe sahibiz.  Çünkü sizlerin emanetinize sahip çıkmak bizler için her şeyden önce gelir.  Dilerseniz şehirlerarası, dilerseniz ofisten ofise, dilerseniz evden eve gözünüz kapalı teslim ettiğiniz tüm emanetlerinizi sorunsuz taşıyabiliriz. Gece gündüz demeden verdiğimiz tüm hizmetler de sizlere her geçen gün daha iyi bir hizmet vermek için mücadele veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ekspertiz

Ücretsiz Nakliyat EkspertiziEvden eve Ücretsiz nakliyat ekspertimiz Sizlere uygun saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın  hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması,  eşyalarınızın hassasiyetine  kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Birgül Nakliyat ekspertizi sizin istemlerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

Ücretsiz Nakliyat Ekspertizi taşınma planlaması ve koordinsyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır. Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma eksperi bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Birgül Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan sonra çalişmalar başlar. Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.

Toplumsal Medyadan’da  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Bizi Hemen Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35
Birgül Evden Eve Nakliyat Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri