İçeriğe geç

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı şehir içinde veya şehirler arasında düzenlenen fuar organizasyonlarına katılmak isteyen firmaların almış oldukları bir nakliyat hizmetidir. Bu hizmet çerçevesinde fuarda sergileyeceğiniz tüm teşhir ürünleri ile bu ürünlerin sergileneceği stant malzemelerinin güvenli bir şekilde taşınmasına büyük bir özen gösteririz.fuar-ve-sdant-taşıma

 • Fuar taşıma işlemlerinde her eşya türü mutlaka paketlenerek taşınır.
 • Fuar taşıma hizmeti verilirken sigorta önemli bir detay.
 • Taşımacılık hizmetleri sırasında her zaman eşyaların deforme olmamasına özen gösteririz.
 • Eşyalar taşınırken mutlaka eşya miktarına uygun bir fiyatlandırma sunarız.

Fuar taşımacılığı hizmeti konusunda her zaman sektörün tüm dinamiklerini hakim olan bir personel kadrosuyla sizlere hizmet vermeye çalışırız. Bu süreçte deformasyona uğramadan eşyaların taşınabilmesi için paketlenmesi gerekliliğine büyük bir özen gösteririz. Bizlerden hizmet almak isterseniz her türlü ayrıcalığı sizlere sunmaya hazırız.

Fuar Taşımacılığında En İyi Firma

Fuar ve Sdant TaşımacılığıFuar taşıma hizmetinde en iyi firma olarak oldukça öne çıkan bir firmayız. Her türlü fuar organizasyonuna katıla bilmeniz için mutlaka taşınma öncesinde ve taşınma sırasında şu detayları göz önünde bulunduruyoruz:

 • Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması için mutlaka paketleme işlemleri konusunda müşterilerimize destek verebiliyoruz.
 • Şehirler arası fuar taşımacılığı hizmetinde mutlaka kapalı kasa araçlar tercih ediyoruz.
 • Fuar tarihlerini bizlere bildirdiğiniz de organizasyonlar başlamadan önce eşyalarınızı fuar alanına gönderiyoruz.
 • Eşyaların fuar alanına herhangi bir sorun olmayacak şekilde bırakılmasını sağlıyoruz.

Fuar taşımacılığı hizmeti günümüzde en profesyonel hizmetler arasında yer alır. Kişiler bir fuar organizasyonu katılımı gerçekleştirecek ve firmalarının tüm teşhir ve stant malzemelerini en iyi kapalı kasa araçlarımızla taşıtma imkanı bulabilir.

Fuar Taşımacılığı Fiyatları

Fuar taşımacılığı fiyatları konusunda firmamız son derece üstün niteliklerde hizmet sunar. Bu süreçte müşteri memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız her türlü kalite standardına gereken özeni gösterir. Bizlerle 7/24 iletişime geçerek fiyatlarımız ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Firmamız en yeni nesil taşınma yöntemleri ile nakliyat hizmeti sunar.

Fuar ve Etkinlik Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı yanında çeşitli ulusal ve uluslararası etkinlikler içinde taşımacılık hizmeti istenmektedir. Bu noktada bütün organizasyon önemli noktalarından bir tanesi taşıyacak malzemenin lojistik planlambasıdır.

 • Fuar bitiminde ise kullanılan malzemelerin başka bir fuarda tekrar kullanılması veya bir depoya kaldırılması için malzemelerin güvenli bir şekilde kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarılması paketlenmesi uygun koliler ile güvenlik altına alınması ve taşınır hale getirilmesi gereklidir.
 • Bazı fuar malzemeleri hassastır Bu hassasiyeti uygun yumuşaklıkta ambalaj malzemesi kullanmak elzem bir durumdur.

Kurumsal Fuar Taşımacılığı

Fuar ve Sdant TaşımacılığıYaz dönemi fuarların olduğu bir dönemdir. Birçok firma bir fuardan diğer fuara yetişmek için çaba gösterir. Bu noktada nakliye konusunda tecrübe sahibi olan bir firma ile çalışmanız işlerinizin aksamaması için doğru bir karar olacaktır Birgül nakliyat olarak sayısız fuar taşımacılığı projesine imza attık. Bu konudaki tecrübelerimizden yararlanmanız için iletişim kısmımız da verdiğimiz telefon numaranızı aramanızı öneririz.

 • Fuar taşıma  Çünkü fuar alanından götürülen malzemeler hemen kullanılacak sergilenecek veya bir aktivasyon için lazım olan malzemelerdir.
 • Malzemelerin kırılması ezilmesi veya deforme olması durumunda o anda malzeme ile ilgili olan süreç gerçekleşmeyeceği için bütün iş akışı sekteye uğrayacaktır.
 • Durumun önemini kavrayan kurumsal nakliyat firması olan bir Gül nakliyat profesyonel dinin gereği olarak.
 • Fuar eşyalarınızın maksimum güvenlik altında alınıp paketlenip doğru şekilde istasyon ip taşınıp tekrar monte edilme işlemlerinde büyük özveri göstermektedir.

Bugüne kadar sayısız konferans, seminer, fuar, tanıtım ve buna benzer birçok etkinlikler için taşımacılık hizmeti sunuştur. Orta veya büyük ölçekli firmaların bu alanda yanında bulunan Birgül Nakliyat olarak sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız. Ulusal veya uluslararası fuar alanında referanslarımızı size sunmaktan gurur duyacağız.

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest