İçeriğe geç

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmeti sunan şirket ile çalışmak, süreci çok daha basit hale getirebilir. Eşyalarınızı taşıma, ambalajlama, depolama, ambalajdan çıkarma ve düzenleme lojistiğini halledebilirler. Bilgisayarınızın ve televizyonlarınızın taşınması gibi ayrıntılarla onlar ilgilenecektir.

Eşya Depolama Hizmeti - İstanbul Güvenli DepoÖzel bakım gerektiren mobilya ve diğer eşyaları bile depolayıp taşıyabilirler. Tüm bu faktörler büyük bir masrafa neden olabilir, bu nedenle profesyonel nakliyecilerin hizmetlerinden yararlanmak çok önemlidir. Ve bir karar vermeden önce birden fazla şirketten fiyat teklifi almayı ve her birinin artılarını ve eksilerini göz önünde bulundurmayı unutmayın.

 • Çoğu eşya depolama hizmeti yapan şirketler, nakliyatı planlamak için bir eksper gönderir.
 • Taşınacak eşyaları inceledikten sonra, paketlenecek öğeleri listeleyecek ve yanı sıra, alınması gereken değerli öğeleri belirleyecektir.
 • Ayrıca antikalar gibi kırılabilir eşyaların muhafaza için paketlenmesini isteyip istemediğinizi de belirtmeniz gerekecektir.
 • Nakliyeciniz bu eşyaları diğer şeylerden farklı şekilde ele alacaktır.
 • Örneğin, kendiniz paketlemiş olabileceğiniz hasarlı veya eksik eşyalar için sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

Eşya depolama hizmeti veren bir nakliyeci, eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda sizi koruyacak tam kapsamlı bir sigorta poliçesine size sunacaktır.  Uygun şekilde lisanslı olduğuna emin olmak için şirketin yetki belgelerini kontrol edin.Taşınmamızın boyutu ne olursa olsun, sağlam bir geçmişe ve büyük bir üne sahip itibarlı bir şirket seçtiğinizden emin olun.

Uzun mesafeli bir taşınmanın maliyeti, eşyalarınızın ağırlığına ve seyahat ettiğiniz mesafeye bağlı olacaktır. Bazı nakliye şirketleri, malzeme ve mobilya montajı ve de montajı için ekstra ücret talep edecektir. Hizmet için anlaşmadan önce taşınmanın detaylarını evden eve nakliye şirketi ile görüşmeniz önemlidir. Ek olarak, uzun mesafeli taşınmalar için, eski evinizden yeni evinize olan mesafeyi hesaba katmalısınız. Son olarak, nakliye firmasının gerçekten ticaret odası sicil kaydının olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Eşya Depolama - İstanbul Güvenli DepoEv eşyalarınızı saklamanın uygun bir yolunu arıyorsanız, ev eşyaları depolama hizmeti harika bir seçimdir. Bu hizmet yalnızca ev eşyalarını depolamakla kalmaz, aynı zamanda kitapların, DVD’lerin ve diğer değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

Taşınıyorsanız veya şehir dışına çıkıyorsanız, ev eşyalarınızı güvende tutmak için bu hizmetlere güvenebilirsiniz. Müşteriler, mallarının herhangi bir zarar görmeden mümkün olan en iyi şekilde ele korunacağından emin olabilirler. Bir Nakliyat depolama hizmetini en iyi fiyatlarla size sunmaktadır.

Birgül Nakliyat Ev Eşyaları Depolama Hizmetimiz

 • Taşınırken, ev eşyaları depolama hizmeti verirken tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz.
 • Tüm ağır eşyalarınızı depolama, montaj, paketleme işlerinin en iyi fiyatlar ile yapıyoruz.
 • Nakliyeciler işteyken bile günlük rutininize ayak uydurabilirsiniz.
 • Yüklemek veya boşaltmak ve eşyalarınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yok.
 • Eşyalarınızı depoladıktan sonra da isterseniz eşyalarınızı yeni eve yerleştirmeniz için evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.
 • Depolama alanımızın tek sahibi firmamızdır.
 • Yeterli şekilde havalandırması olan ve eşyalarınızın iyi bir şekilde korunacağı bir depo alanına sahibiz. Her bütçeye uygun fiyatlar sunmaktayız.

Bir ev eşyaları depolama hizmeti şirketi seçtikten sonra, taşınmanız için bir tarih ve saat seçmelisiniz. Sorunsuz bir taşınma için planlamanın en başında eşya listeleri oluşturmaya başlayın. Profesyonel nakliye elamanları, paketleme, depolama, monta, yükleme, nakliye ve boşaltma işlemlerini gerçekleştirecektir.  Kapsamlı bir planlama, taşınmanızı daha sorunsuz bir deneyim haline getirme konusunda size yardımcı olacaktır.

Ev eşyaları depolama hizmeti veren bir nakliyeci, en az 10 yıllık deneyime sahip personeli vardır. Ayrıca herhangi bir araç taşıma hizmetini de yerine getirebilmelidir. İyi bir taşıma nakliye şirketi tam bir hizmet sunabilmelidir.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nelerdir?

Eşya Depolama - İstanbul Güvenli DepoTüm mobilyalarınızı de monte edecek ve her şeyi en verimli şekilde paketleyeceklerdir.

Ayrıca yeni adresinize geldiğinde nakliye aracından planlı bir şekilde eşyalarınızı indirecektir. Çoğu durumda, ev eşyası depolama hizmeti yapan nakliyeciler yeni konuma zamanında gelirler. Baştan sona her şeyi planlayacaklar ve sizin aklınıza bile gelmeyecek bütün ayrıntılara hakim olacaklardır.

 • Ev eşyası depolama hizmeti yapan nakliyecileri seçmek akıllıca bir harekettir.
 • Tüm ağır işleri kendi başınıza yapmak zordur ve tecrübe gerektirir. Profesyoneller bunu sizin için yapacaktır.

Sadece eşyalarınızı nasıl düzgün bir şekilde paketleyip saracaklarını bilmekle kalmaz, aynı zamanda size ekstra paketleme ve ambalaj malzemeleri de sağlarlar. Bu, özellikle büyük eşyaları taşıyorsanız, büyük bir avantajdır.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti Fiyatları?

Eşya Depolama - İstanbul Güvenli DepoEv eşyası depolama hizmeti veren bir nakliye şirketi, nakliye ile ilgili tüm ayrıntılara dikkat etmelidir. Belirtilen fiyat, gerekli tüm sigortaları karşılamalıdır. Yangın olduğunda veya doğal herhangi bir afet oluştuğunda; bir hırsızlık olayı gerçekleştiğinde anlaşmanız sırasında, size taahhüt edilen sigorta, bu problemlerin bedellerini karşılamalıdır. Bu sebeplerden dolayı fiyatlandırma işinde eşya miktarı önemli olduğu kadar nasıl ve hangi eşyaların da depolanacağı da önemlidir.

Nakliyeci ayrıca eşyalarınızı listelemek için evinizi ziyaret etmeli ve eşyalarınızı taşımak için gereken süreyi sizinle beraber karar vermelidir. Gereksiz hizmetler için ödeme yapmaktan kaçınmak için taşınmanız için gereken süreyi dikkate almanız zorunludur.

Harcamaya gücünüzün yettiği miktarı hesapladıktan sonra, teklifleri karşılaştırmaya ve tam hizmet veren bir nakliye şirketi ile irtibata geçmeye çalışmalısınız.

 • Ev eşyası depolama hizmeti veren bir nakliyeci ileanlaşmak, siz ve aileniz için beklenen gün geldiğinde en önemli konudur. Yeni bir hayata doğru bir şekilde başlamış olursunuz.
 • Nakliyeciler ayrıca eşyalarınızı sizin için paketleyecek ve gönderecek ve varış noktalarına güvenli bir şekilde varmalarını sağlayacaktır.

Ev eşyası depolama hizmeti şirketi, küçük taşınmalardan şehirler arası taşınmalara kadar her türlü yer nakliyeyi halledebilirken, sağladıkları hizmet türlerini bilmek hayati önem taşımaktadır. Örneğin, bazı şirketler tam bir evden eve taşıma hizmeti sunarken, diğerleri ise kısa mesafelerde eşya taşıma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu nedenle, farklı taşıma türlerini ele alma konusunda deneyimli bir ev eşyası depolama hizmeti nakliye şirketi seçmek önemlidir.

Eşya depolama hizmetleri nedir?

Eşya Depolama - İstanbul Güvenli DepoEşya depolama hizmetleri nedir veren bir nakliye şirketi de eşyalarınızı taşıyabilir. Evinizden çıkmanız gerekli olduğunda buna rağmen de hemen taşınmayacaksanız, eşyalarınız güvenli bir yerde depolanması sizin için iyi bir seçenek olacaktır. böylece buna göre plan yapabilirsiniz.

Ayrıca, profesyonel bir nakliye şirketi size tahmini bir teslimat tarihi de sunacaktır, böylece önceden hazırlanabilirsiniz. Taşınma zamanı geldiğinde, daha az stres ve yeni evinizin keyfini çıkarmak için daha fazla zamanınız olacak. Eşya depolama hizmeti veren bir nakliye şirketi, özel hizmetler ve sigorta için farklı fiyat tekliflerinde bulunacaktır.

Eşya depolama hizmeti veren bir nakliyeci, taşınmanızla ilgili tüm ayrıntılarla ilgilenecektir. Mobilyalarınızı demonte edip paketleyecekler. Çok sayıda parça eşya ve koliniz varsa, teslimatını ayarlayacaktır. Birgül Nakliyat asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliye fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayın.

Eşya depolama şirketi paketlemeniz gerekebilecek bazı eşyalar olsa da, evden eve taşıma işleminin tamamlanması bir gün kadar kısa sürebilir. Taşınırken, taşınmak için en iyi zamanın yaz ayları ve tatil zamanları olduğunu unutmayın. Birgül Nakliyat yılın her mevsimi ve her günü hizmet vermektedir.

Sadece şehir içi nakliye yapan bir şirket, şehir içi nakliyesinde uzmanlaşmıştır. Bununla birlikte, ağırlıklı olarak şehirlerarası nakliye yapan bir nakliyat firması da şehirlerarası nakliye konusunda daha çok uzmanlaşmıştır. Birgül nakliyat 40 yılı aşkın süredir hem şehir içinde hem şehirler arası nakliyat ta tecrübesi ile ve kalitesi ile adından söz ettiren bir nakliye firması olmuştur.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?