Evden Eve Nakliyat – Kusursuz Asansörlü Taşımacılık

Birgül Nakliyat, Türkiye genelinde 40 yılı aşkın süredir şehir içi ve şehirlerarası Asansörlü evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Gerek şehiriçi, gerek şehirlerarası taşıma hizmetinde bugüne dek bizi yeğleyen binlerce müşterimizin evini ustalaşmış işçilik, uygun fiyat ve parasız sigortalama avantajları ile sorunsuz bir halde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.  

Evden Eve Nakliyat

Birgül Nakliyat evden eve taşıma talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın duyarlılık’ ine gore taşıyabilecek büyüklükte vasıta, eşyalarınızın duyarlılık’ine gore ambalaj malzemesi harcanması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta kıymeti şeklinde emek harcamaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan doğabilecek riskleri en asgariye indirir. Tüm bu emek harcamalar yapıldıktan sonrasında Birgül taşıma ekspertizi sizin isteklerinizde göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar (Bu yazılı teklif karşılıklı sözleşme yerine geçer) taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırılıp kayıt altına alınır. 

Birgül Nakliyat taşıma her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kiymetli eşyalarınızı evden eve taşırken luzumlu her türlü önlemi almak ile mesuldur. Taşınma gününde Taşınma eksperi bu mühim günde sizi yalnız birakmayarak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan nakliye ve taşınma ekibi ile sona mutlu taşınmanın tadına adım atarsınız.

Evden Eve Nakliye Firması

Evden Eve NakliyeEvden eve nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, tüm ürün modellerini talep edilen adreslere götürmektedir. Ev, ofis ve benzeri alanlarda kullanılan eşya modelleri, alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından kısa bir süre içerisinde taşınmaktadır.

Ayrıca söz verilen süreler içerisinde tüm eşyalar yeni adreslere götürülmekte ve herhangi bir sorun yaşanması engellenmektedir. Evden eve nakliyat firması olarak, müşterilerimizi memnun etmek için ekonomik fiyatlar ile hizmet vermekteyiz.

Talep edilen rakamlar piyasa şartlarına göre oldukça düşük olmakla beraber, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlıyoruz. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Buna ek olarak tüm ürün modellerini, doğruluğu bilimsel olarak kanıtlanmış olan metotlar ile taşımaktayız.

Evden eve nakliye fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Örneğin şehir içi taşımacılık projeleri, yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir.

Evden eve nakliye fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Eşya Toplama ve Kolileme Hizmetleri Hakkında

Evden Eve NakliyatEvden eve nakliyat sırasında bir başka sorun da malları almaktır. Birçok insan için, şeyleri toplamak çok sıkıcı ve çok zaman alıyor. Nakliye şirketi aracılığıyla malların toplanması artık insanlara vurgu yapmıyor ve zamanlarını çalıyor. Aynı şekilde nakliye şirketi malları yeni yerlerine yerleştirmeye yardımcı olur. Bir bardak çay içmeni bekliyorum. Tüm ürünler nakliye şirketi tarafından güvenli bir şekilde taşınacak ve garanti edilecektir. Şehir İstanbul olsa bile, onu evden eve taşımak çok kolaydır. Kaliteli bir sevkiyat yapmak veya istediğiniz şeyi yapmak zor görünebilir.

Ancak son yıllarda sağlam adımlar atılmıştır. Eve taşınmakla siz ve en güçlü ulaşım aracınız hayatınızda yenilikçi bir şekilde devam edeceksiniz. Mak Mal Evinizden gelen organik ürünler, isteklerinize göre varış yerinize yönlendirilecektir. Mesafeler hiçbir zaman önemli değildir ve ulaşım hizmetinin ön saflarında sadece daha kaliteli bir hizmet ön plandadır. Adrese Ulaşım, Sizden aldığım tüm mal ve ürünler, teslimat adresine zarar vermeden, adrese zarar vermeden yapılacaktır. İnsanlar her zaman hedeflerine güvenle ulaşmak isterler. Şimdi, birçok garanti altında başarılı bir şekilde yapmak ve daha sağlam bir şekilde garanti etmek mümkün olacak.

Evinizden güvenli ellere göndermek istediğiniz herhangi bir ürünü göndermek istiyorsunuz. Bu sayede hedefe giderken kısa sürede sağlam taşıma çalışmaları gerçekleştirilir. Gelişmekte olan ağların ve taşımacılığın kalitesinin taşımacılık işine dahil edilmesi durumunda taşımacılık garantili bir şekilde yansıtılacaktır. Bu bağlamda evden eve ulaşım hizmetleri ve kalite güvencesi daha güvenli bir şekilde sağlanacaktır. Bu bakımdan, zaman ve rota farklılıklarını ayarlamak zor olmayacak ve bu hizmet orantılı ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir. İkisi arasındaki mesafeyi sorunsuz bir şekilde gönderme ve bu sorunu daha güvenli yaşamayacağınızdan emin olacaksınız. Ulaşım zor bir iştir.

Ürün Güvenliği

Asansorlu Evden Eve NakliyatFirmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Evden eve nakliye firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere sorunsuz bir taşıma götürmekteyiz.

Birgül Asansörlü Nakliye işi, en doğru ekipman ve personelin birlikte ve profesyonel şekilde çalışmasını gerektiren önemli bir iştir. Eşyaların pencere veya balkondan asansörlerle indirilmesi esnasında oluşabilecek hasarların minimuma indirilmesi için gerekli önlemlerin alınması ve azami dikkatin gösterilmesi şarttır. Bu konuda uzun zamandır hizmet veren firmamız son teknolojiye uygun asansörleri ve geniş araç filosu ile uzman personel tarafından gerçekleştirdiği asansörlü nakliyat işinde bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadan faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önüne geçtiği çalışma anlayışına sahip nakliyat şirketimiz ve uygun fiyatlar ile yüksek katlı binalardaki ev veya iş yerlerinden taşınmayı sizin için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Sizler için stresli bir iş olan taşınmayı sizin adınıza en iyi şartlarla yerine getiren, sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren nakliyat şirketimizi sizlerle buluşturyoruz.

44 yıllık Tecrübemizden Yaralanarak Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık deneyimi ile sektörü bilen profesyonellerden destek alarak bizimle taşının, rahat edin.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Almak İçin Bizi Arayın!  0212 880 44 49 – 0533 482 43 35