İçeriğe geç

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat, İnsan doğası gereği daha az maliyetli işlere yönelmektedir. Maliyet açısından daha az olan şeylere ve yerlere yönelmektedir. Bu düşünceler içinde olan insan da, zaman içerisinde hata yaparak, daha az maliyetli gördüğü Şişli evden eve nakliyat hizmetini veren yerleri tercih edebilmektedir.

Şişli Evden Eve NakliyatResmi yetki belgesi olmayan ve halk arasında merdiven altı adı verilen firmalardan hizmet almayı seçebilmektedir. Bu da, ucuz olsun anlayışı ile insanların çok fazla zarar etmesine neden olabilmektedir.İnsanların tercih ettiği Şişli evden eve taşıma hizmeti veren herhangi bir yerden, sigorta yaptırmadan, profesyonel bir yardım almak hayal ürünü olmaktadır.

Yasal olarak bir dayanağı bulunmayan bu yerler, aynı zamanda hizmet sözleşmesi de yapmamaktadırlar. Maliyet açısından diğer firmalardan daha aşağı bir fiyat vermesi, insanların dikkatini çekmektir. Eşyalarını yeni yaşam alanlarına taşıtmak isteyen insanlar, daha az maliyetli o olması sebebiyle böyle firmaları seçebilmektedirler. Bu da onların eşyalarına zarar verme ile sonuçlanmaktadır.

İnsanlar emek vererek kazandıkları paradan harcayarak aldıkları eşyaların kullanılamayacak hale geldiğini görmesi, sigorta yapılmadığından dolayı doğrudan müşteri üstüne kalacaktır. Şişli evden eve taşıma şirketi gibi resmi evrakları tam olan firmamız, tam donanımlı takım donanımlara da sahip bulunmaktadır.

Şişli Nakliyat Şirketi ve Paketleme

İnsanlar zaman içerisinde farklı nedenlerle taşınmaya gereksinim duymaktadırlar. Geçmişteki ağır aksak ilerleyen nakliye işlemlerinin yerini, teknik gelişmeler sayesinde artık hız almıştır. Bugün artık Şişli evden eve nakliyat tarafından neredeyse bir saat içinde ev taşıma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Eşyaların tamamıyla toplanmış ve ambalajlı olması sonrasında kısa bir süre zarfında tüm ev eşyaları araca indirilebilmektedir. Nakliye işlemlerini hızlandıran teknik donanımlar, taşıma sektörünü bir adım ileriye götürmektedir.

Şişli nakliye şirketi kapsamı içerisinde birçok etki eden şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar arasında taşınma işleminin yapılacağı yerindeki oda sayısı ile taşınma işlemi yapılacak eşyaların boyutu gibi faktörler sayıla bilmektedir. Ayrıca işlemin hangi kata ve hangi araçlarla yapılacak olması da maliyete tesir etmektedir.

Şişli Evden Eve Nakliyat Paketleme Rehberi

Şişli evden eve nakliyat paketleme rehberi, paketleme işlemleri için lüzumlu olan birtakım materyaller bulunmaktadır. Bunlar;

 • Ambalaj bandı
 • Gazete kâğıdı
 • Kağıt Ambalaj
 • Kalın kartonlar ve koliler
 • Ekstra koruma kartonları
 • Dolap kartonları
 • Stretchwrap
 • Etiket

Şişli Evden Eve NakliyatTüm bu malzemelerin yanı sıra, eşyalar toplanmadan ilkin hangi odadan toplanmaya başlayacağınıza ve ne kadar süre harcayacağınıza dikkat etmeli ve belirli bir plan çerçevesinde eşyaları toplamaya itina göstermelisiniz. Ayrıca odalarınızdaki eşyaları toplamak adına Şişli evden eve nakliyat firmamızdan destek personel talebinde de bulunabilirsiniz. Eşyaları toplarken, eşyaların boyutları ve ağırlıklarına sınıflandırmalar yapmalı ve eşyalara uygun olan kutular tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra kırılacak olan eşyaları veya ağır olan eşyaları da bilhassa kalın kartonlar ile ambalajlamalı ve yerleştirmelisiniz.

Kişisel bilgisayar, yazıcı, tarayıcı veya diğer donanımların ambalajı için ise;

 • İlk olarak elektronik cihazların tümünün kablolarını çıkararak, içerlerinde cd ya da herhangi bir şeyin olup olmadığını kontrol ediniz.
 • Yazıcı vb. Cihazlarda bulunan kartuşları da kesinlikle cihazınızdan çıkararak ayrıca paketlemelisiniz.
 • En son paketleme hizmetinde, eşyaların tümüne etiket yapıştırılmalı ve numaralandırmalıdır.

Bu sayede hem taşınması aynı zamanda eşyaların yerleştirilme düzeni fazlaca rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şişli Nakliyat Fiyatı

Şişli nakliyat fiyatı, fiyat konusunda yardımcı sağlamaktadır. Bizler nakliye alanında hizmet vermekte olduğumuz şeklinde bununla beraber nakliye araçlarının kiralanması, eşyalı veya eşyasız dairelerin ve ofislerin temizliği benzer biçimde diğer alanlarda da siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Şişli evden eve nakliyat firmalarımız taşınma ile ilgili olarak her konuda düzenli ve planlı bir halde çalışmalarını yürütmektedir. Örnek vermek gerekirse karar verilen bir taşınma gününün o gün hava durumuna bağlı olacak halde 1 hafta önceden değiştirebilir ve siz değerli müşterilerimizi Şişli evden eve nakliyat zor durumda bırakmadan çalışmalarını sürdürecektir.

 • Şişli nakliyat fiyatı talep eder kent içi isterseniz kent dışı uygun fiyatta istediğiniz yere nakliye taşınması gerçekleştirebilmektedir.
 • Ofis, ofis, ev, banka, dershane, hastane, okul vb. Birçok alanda nakliye hizmeti veren Şişli evden eve nakliyat firmamız Şişli ilçesinde yer alan en öncü firmalardan biridir.

Tüm bunların yanı sıra Şişli evden eve nakliyat firması alanında en gelişmiş araçları kullanarak hem eşyalara zarar verme olasılığını sıfıra indirgemiş hem de nakliyat periyodunu oldukça daha kısa sürelerde gerçekleştirmemize imkân sağlamaktadır.

Şişli Asansörlü Nakliyat

Şişli asansörlü nakliyat şirketi olarak bizler kusursuz hizmet kalitemizin yanı sıra, müşterilerimizin taşınacak olan bütün eşyalarını da ek olarak sigortalamaktayız.

Şişli Asansörlü NakliyatŞişli asansörlü nakliyat, uzun senelerden beri hizmet vermekte olan bir nakliye şirketi olup, firmamız ile gerekli bazı mevzular üzerinde beraber emekler gerçekleştirerek fazlaca daha kaliteli ve süratli bir nakliye süreci planlamaktayız.

 • Şişli asansörlü nakliyat, mobilyalarınızın, elektronik aletlerinizin ve hatta gerekirse uzman çalışanları ile beyaz eşyalarınızın montaj ve elektrik işlemlerini de gerçekleştirmektedir.
 • Bizler siz kıymetli müşterilerimizi her zaman her konuda memnun etmek zorundayız.
 • Sizlerin memnuniyetsiz olması bizim işimizde iyi olmadığımızı göstermektedir.
 • Bu nedenle de emek verme prensibimizde ilk olarak müşteri memnuniyeti ön planda bulunmaktadır.

Asansörlü nakliyat fiyatı Şişli taşıma sürecinde en önemli olan aşamalardan biri ambalajlama işlemleridir. Çünkü bu noktada iyi bir şekilde ambalajlanıp, paketlenmeyen eşyaların zarar görmesi devasa yükseklikte ihtimaldir. Bu nedenle siz olun nakliye firması mevzusunda bizim firma ile kesinlikle görüşün ve tercihinizi bu yönde kullanın. Üstelik asansörlü nakliyat fiyatı Şişli firmasının fiyatları da son derece uygun olup, her türlü bütçeye de hitap edebilmektedir.

 • Asansörlü nakliyat fiyatı Şişli, Türkiye’nin her yerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.
 • Bizler uzun yıllardan beri Şişli bölgesinde hizmet vermekte olan bir firma olarak, nakliye sektörünün her bir alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Şişli Nakliye Firmaları

Şişli nakliye firmaları, Konusunda deneyimli ve uzman ekibimiz ve lüks vasıta filomuz ile istediğiniz vakit hizmet vermek için hazır bir halde sizleri beklemekteyiz. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefon numaralarımızdan yahut internet sitemizden ulaşmak.

Bizler birazcık önce de sözünü ettiğimiz benzer biçimde, nakliye sektörünün birden fazla alanında hizmet sunmakta olduğumuz, diğer firmalardan her vakit bir adımda olmayı başarmış bulunmaktayız.

Hizmetlerimiz;

 • Evden Eve Taşımacılık
 • Banka nakliyesi
 • Müze nakliyesi
 • Dershane/okul taşımacılığı
 • Fuar/stant taşımacılığı
 • Ofis/büro nakliyesi
 • Ağır eşya taşımacılığı vb.

Uzun yıllardan beri nakliye mevzusunda hizmet vermiş olmamızın verdiği özgüvenle siz kıymetli müşterilerimizin memnuniyetinin birleşmesi cevabında, her zaman daha da iyi bir şekilde her mevzuda ve her alanda kendimizi geliştirmeye de devam etmekteyiz.

Bir yanıt yazın

Birgül Nakliyat A.Ş.
CANLI DESTEK HATTI
Merhaba Sizlere Birgül Nakliyat Olarak Nasıl Yardımcı Olabiliriz?