Fabrika Taşımacılığı - Şehiriçi ve Şehirlerarası Nakliye

Fabrika Taşımacılığı, Işi Birkaç Farklı Nakliye Yönteminin Bir Arada Uygulanması Gereken Ve Geniş Araç Filosuna Ve Profesyonel Ekibe Sahip Firmaların Altından Kalkabileceği Bir Iştir.Çünkü Gerek Makine Ve Sair Teçhizatın Sökülmesi Ve Taşınması Işi Gerekse Diğer Ekipmanın Nakli, Teknik Bilgi Ve Planlama Gerektirir. Diğer Yandan Işin Süratle Yapılması Ve Fabrikanın Bir An Önce Yeninden Faaliyete Geçmesi Için Kurulumun Gerçekleştirilmesi De Önem Taşır. Ayrıca Teknik Ve Elektrik Sistemine Ilişkin Bir Ön Çalışma Şarttır.

Fabrika TaşımacılığıTaşıma için Altyapı Ve Ekipman Konusunda Kendisini Sürekli Yenileyen Ve Kuruma Özel Nakliye Projesi Geliştirerek Fabrikanın Taşınmasını Gerçekleştiren Firmaları Sitemizden Sorgulayarak Bulabilirsiniz. Makine Ve Diğer Teçhizatın Sökülmesi Ve Nakli Için Gerekli Teknik Personel Istihdamımız Yanında, Iş Için Gerekli Her Türlü Alet Ve Ekipmana Da Sahiptirler.

Fabrikanın Faaliyet Konusu Ve Taşınması Gereken Makine Ve Eşyaların Durumuna Göre Öncelikle Keşif Yaparak Işe Başlanır. Müşterinin Özel Istekleri Ve Diğer Detay Gerektiren Konularda Mutabakata Vardıktan Sonra, Fabrikanın Nakli Için Gerekli Filoyu Belirleyip Planlama Yapılır. Sökülecek Makine Ve Standların Olması Halinde, Bu Iş Için Özel Eğitim Almış Personeller Vasıtasıyla Söküm Işini Gerçekleştirilir.

Ağır Nakliye veTaşıma Hizmeti

Fabrika TaşımacılığıAğır Makine Ve Diğer Eşyaların Nakil Aracına Taşınması Için Paletli Ve Liftli Taşıma Araçları Kullanarak Yüklemeyi Gerçekleştirilir. Nakledilen Her Şeyin Zarar Görmeden Taşınması Için Araçların Özel Güvenlik Önlemleri Bulunur.

Naklini Gerçekleştirilen Makine Ve Diğer Eşyaların Gideceği Yere Indirilmesini Ve Talep Halinde Yeniden Kurulumunu Gerçekleştirerek Iş Tamamlanmış Olunur. Müşterinin Talebi Halinde Olası Hasarlara Karşı Sigorta Yaptırarak Ürünleri Güvence Altına Alınır.

Fabrika Taşımanın Ciddi Ve Özen Isteyen Bir Iş Olduğunun Bilinci Ile Çalışan Firmalar Her Türlü Fabrikanın Güvenli Ve Süratle Taşınması Gerçekleştirilmektedir. Detaylı Bilgi Almak Ve Size Özel Bir Proje Hazırlanmasını Istemek Için Nakliyat Firmamız Ile Iletişime Geçerek Taleplerinizi Iletmeniz Yeterli Olacaktır.Kişiye Özel Teklif Ve Çözümlerle Fabrika Taşımacılığı Işinde De Daima Destek Verilir.

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  İzleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube

Bizi Hemen Arayın!   0212 880 44 49 – 0533 482 43 35
Birgül Nakliyat Profesyonel Fabrika Taşımacılık Hizmetleri