İçeriğe geç

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı hizmeti üretim yerlerinin taşınması için gerekli olan bir nakliyat hizmetidir. Küçük, orta ve büyük çaplı tüm fabrikaların taşınması hizmetlerinde firmamız oldukça profesyonel düzeyde hizmet verir.

Fabrika TaşımacılığıBu süreçte fabrikaların hem idari bölümlerde bulunan demirbaşı eşyalarının hem de üretim yerlerinde bulunan makinaların taşınabilmesi konusunda müşterilerimize profesyonel düzeyde bir hizmet sunuyoruz.

Beklentilere en iyi şekilde yanıt veren ve her türlü taşımacılık desteğini müşterilerine en iyi şekilde sunmaya çalışan firmamız kalite standartlarına önem verir. Bu süreçte aradığınız en iyi taşınma hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Bu süreçte taşınma sırasında mutlaka dikkat edilen önemli detaylar şunlardır:

 • Eşyaların taşınmasında daima müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.
 • Fabrika taşımacılığı hizmeti sigortalı olarak verilir.
 • Taşıma hizmetlerinde daima kapalı kasa araçlar tercih edilir.
 • Fabrika taşımacılığı en uygun fiyatlarla verilir.

Tüm bu hizmet avantajlarımız sayesinde çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmış bulunmaktayız. Bizlerle iletişime geçen müşterilerimiz kaliteli bir şekilde fabrika taşımacılığı hizmeti alabilirler. Her türlü taşıma hizmetinde mutlaka profesyonel davranıyor ve eşyaların deformasyona uğramaması için tüm detayları göz önünde bulunduruyoruz.

Fabrika Taşımacılık Firmaları

Bu firmalar genel olarak müşterilerine profesyonel düzeyde hizmetler sunar. Yüksek kalite standartlarında verilen fabrika taşımacılığı hizmeti mutlaka en iyi firmalar aracılığı ile taşınmalıdır.

Fabrikanızın taşınması sırasında firmamızla anlaştığınız takdirde sizlere aradığınız en iyi hizmeti vermeye özen gösteririz. Bu süreçte hiçbir şekilde hem üretim hem de idari bölümdeki eşyalarınızın deforme olmamasına dikkat ederiz.

Eşyaların kusursuz bir şekilde taşınması için araçlar önceden temin edilir. Geniş ve uzun kasa araçlarla eşyalar her yol güzergahında kısa sürede taşınabilir. Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize beklentilerin ötesinde bir hizmet sunmaya özen gösteririz.

Fabrika Taşımacılığı Hizmeti Nasıl Verilir?

Fabrika TaşımacılığıFabrika taşımacılığı hizmeti verilirken her türlü faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Bu süreçte eğer çok dikkat ettiğimiz konu eşyaların kusursuz bir şekilde taşınabilmesidir. Eşya taşıma sürecinde mutlaka şu taşınma aşamalarına dikkat ediyoruz:

 • Fabrika eşyalarının durumu hakkında bilgi sahibi olabilmek için mutlaka ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz.
 • Eksper raporu sonucunda bir plan yapılarak fabrikalarını taşınıyor.
 • Fabrika taşımacılığı hizmeti sırasında paketleme oldukça önemlidir.
 • Bu süreçte daima kapalı kasa araçlar kullanılmasına dikkat ediyoruz.

Tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak en uygun fiyatlar çerçevesinde fabrika taşımacılığı hizmeti verilmektedir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde en iyi şekilde hizmet alabilme şansı bulabilirsiniz. Aynı zamanda fabrikalarda bulunan eşyaların son derece önemli olduğu göz önünde bulundurularak sigortalı bir şekilde taşıma işlemi verilmesine dikkat ediyoruz.

Fabrika taşıma nasıl yapılır?

Fabrika Taşıma, bir şirketin gerçekleştireceği en önemli faaliyetlerden biridir. Bir fabrikanın yerini değiştirirken, bir işletmenin planlama süreci ve ilgili maliyet konusunda dikkatli olması gerekir. Aslında, endüstriyel taşıma konusunda geniş deneyime sahip taşımacılık şirketinden hizmet almak genellikle iyi bir fikirdir.

Aşağıda, taşınmayı planlamanıza yardımcı olacak bazı ipuçları listelenmiştir.

 • Fabrika taşımada ilk adım, taşınma yerinin hazırlanmasıdır.
 • Fabrikanızın yerleşim düzeninin ve sistemlerinin fotoğraflarının sağlanması bir zorunluluktur.
 • Mevcut konumunuzun iyi bir çözünürlüklü resmi, taşınan şirketin yeni işiniz için ideal konumu belirlemesini kolaylaştıracaktır.
 • Ayrıca yeni fabrikanın kurulacağı bölgenin ayrıntılı haritalarını da sağlamanız gerekecek. Herhangi bir büyük harekette olduğu gibi, önceden plan yapmak fabrika taşıma için de çok önemlidir.

Fabrika Taşımacılık Şirketleri

Fabrika TaşımacılığıBir fabrikayı taşıyorsanız, bir fabrika taşıma şirketine danışmalısınız. Ne bekleyeceğinizi bilmiyorsanız, bir fabrika taşımacılık şirketi ile sözleşme yapmak, işin doğru sonuçlanması için şarttır. Uygun donanıma sahip bir fabrika taşıma ekibi, malzemelerinizin güvenliğini sağlayacaktır.

 • Makinelerin taşınması zordur.
 • Basit bir evden çıkarmanın aksine, makineler özel ekipman ve çok fazla planlama gerektirir.
 • Ayrıca, her tür makinenin taşınmasını gerçekleştirecek bilgi ve deneyime sahip olacaklardır.
 • Dikkatli bir planlama ile makineleriniz sorunsuz bir şekilde yeni yerine güvenli bir şekilde ulaşacaktır. Fabrika taşınması sorunsuz ve verimli bir şekilde ilerleyecek ve işiniz bir kez daha sorunsuz bir şekilde devam edecektir.
 • Fabrika taşınması için bir diğer hayati ipucu, programa bağlı kalmaktır.
 • Başarılı bir fabrika taşıma projesi, işletmenizin karlı ve üretken kalması için çok önemlidir.
 • Bu adımları tamamladığınızda, taşınma çocuk oyuncağı olacaktır.

Fabrika Taşımacılığı Süreci

 • Bir fabrikada makinelerin taşınması süreci karmaşıktır.
 • Ağır makineler, robotik sistemler ve diğer ekipmanlar dikkatle kullanılmalıdır.
 • Çok fazla iş var ise; her şeyin zamanında halledileceğinden emin olmalısınız.
 • Ayrıca işin ne kadar süreceğini ve üretimi bir süreliğine durdurmanız gerekip gerekmediğini de düşünmelisiniz.
 • Doğru nakliyeci ve paketleyici ekibini seçmek için Birgül Nakliyat’ın telefon numaralarını arayın.
 • Makinelerin ve ekipmanlarının transferi sorunsuz bir süreç olmalıdır.
 • İyi bir taşınma planlıyorsanız, makine ve diğer ekipmanların bir kontrol listesine sahip olmanız gerekir.
 • Bir kontrol listesi kullanmak, her yönü ile taşınmanızın emin adımlarla ilerlemesini sağlayacaktır. Fabrikanızı taşırken her şeyi göz önünde bulundurun ve hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olun.

Fabrika taşıma süreci, fabrikadaki makineleri dikkatlice demonte edip parçalamayı içerir. Fabrikadaki parçalar tamamen söküldükten sonra plan dahilinde . Bu, fabrikanızın verimli ve sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Endüstriyel Taşımacılık

 • Çoğu durumda, bir sanayi şirketi her on beş yılda bir taşınacaktır.
 • Bununla birlikte, bazen şirketlerin alanlarının daha büyük bir bölümünü aceleyle yeniden konumlandırması gerekir.
 • Büyük miktarda ekipmanı taşımanız gerekiyorsa, endüstriyel bir nakliye şirketi ile anlaşmayı düşünmelisiniz.
 • Ayrıca depolama tesisleri ve ticari taşıma hizmetleri sağlayabilirler.

Profesyonel bir endüstriyel nakliye şirketi her türlü makineyi taşıyabilecektir. Aslında, endüstriyel şirketler tarafından taşınan en yaygın öğelerden bazıları freze makineleri, CNC makineleri, baskı makineleri ve diğer özel ekipmanlardır. Bir nakliyat ekibi ile her büyüklükteki endüstriyel binayı zamanında taşıyabileceksiniz ve işletmeniz yer değiştirme ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Endüstriyel Nakliye Şirketi

Fabrika TaşımacılığıEndüstriyel Taşıma hizmetleri ayrıca arma ve paketleme hizmetleri de sağlayacaktır. Bu hizmet, makinelerin bir kamyona kaldırılması sürecini ele alacaktır. Bazı makineler bir rampadan yukarı çıkabilirken, diğerlerinin bir kamyona kaldırılması gerekir. Bu, uygun ekipman ve uzmanlığa sahip yetenekli bir ekip gerektirir. Taşınmanız gereken ekipman konusunda deneyimli bir endüstriyel nakliye şirketi kiralamak her zaman en iyisidir.

 • Başarılı bir endüstriyel taşınma için doğru ticari nakliye firmasını seçmeniz gerekir.
 • Sonuçta, işiniz taşınmakla ilgili değil; çalıştırıyorsunuz, taşınma hakkında endişelenmeyin. Birgül Nakliyat, yeni lokasyonda fabrika taşımacılığının sorunsuz yürümesini sağlamak için en iyi seçeneğinizdir. Profesyonel bir endüstriyel nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa, büyük ölçekli taşınma tecrübesi olan bir firmaya ihtiyacınız olacaktır.

Endüstriyel taşıma şirketleri sadece taşınma hizmeti ile sınırlı değildir. Ayrıca uzun süreli depolama hizmetleri de vardır. Büyük bir ticari eşyayı taşımanız gerekiyorsa, uzun süreli depolama sağlayan bir firma size bu süreçte yardımcınız olacaktır. Eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde yeni yerlerine taşınmasını sağlayacaklardı

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest