İçeriğe geç

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat 

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat – Fark Yaratan Hizmet

Sancaktepe evden eve nakliyat eşyaların taşıma sürecinde, binanın araç girişine uygunluğu ve eşyaların rahat taşınabilmesi de ayrı bir öneme haizdir. Ayrıca eşyaların taşınacağı kart ile eşyaların götürüleceği ve yerleştirileceği kat, son derece dikkat edilmesi gereken konulardandır.Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Gerek eşyaların alınacağı gerekse de eşyaların yerleştirileceği gibi binanın merdivenleri ve merdiven boşluklarının taşımaya uygunluğu da tespit edilmek zorundadır. Merdivenin yahut da merdiven boşluklarının gerekli uygunlukta olmadığı durumlarda, hangi binalarda asansör sisteminin kullanılması durumu da belirlenmelidir.

 • Taşıma işlemini gerçekleştirecek olan nakliye firması, özellikle bu süreçte, eşyaların alacağı her türlü hasarı göz önüne almak zorundadır.
 • Olası hasar durumu göz önüne alınarak, nakliye sigortası yapılması son derece önemli bir adımdır.
 • Bu konu üstünde özellikle müşterilerin hem ısrar hem de dikkat etmesi gerekmektedir.
 • Nakliye sigortası, özellikle müşteri için can sabosudur.
 • Sancaktepe evden eve nakliyat da, bu anlayış içerisinde hizmet etmektedir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliye

Sancaktepe Evden Eve NakliyatÖzellikle koltuk gibi, kirlenmesi ve yıpranması muhtemel büyük parçaların ya battaniye yahut ta pufunduk kabarcıklı özellikli ambalajlara sarılmalıdır. Ambalaj yapılırken kırılma riski ve tahrip olma özelliği büyük olan paketlerin itina ile taşınması lazımdır. Sancaktepe evden eve nakliye işlemleri de, bu itinalı durumu özenle karşılamaktadır. İşi gereği taşıdığı eşyaların hepsini, kendi eşyası imiş gibi gören bir anlayış, Sancaktepe evden eve nakliyat firmamızın temel yapısını teşkil etmektedir.

Sancaktepe nakliyat şirketi taşıma işlemi için öncelikle yapılması gereken işlemlerden bir tanesi de taşıma için ön hazırlık yapmaktır. Ekspertiz raporunda yer alan eşyalara göre gerekli araçların tespiti, planlaması ve taşımaya hazırlığı sağlanmalıdır. Bu eşyaların aynı zamanda taşınacağı ekibin ve hangi takım donanımlar ile taşınacağının tespiti ve belirlenmesi de yapılmalıdır. Ön hazırlığın tüm bu aşamaları, taşıma gününden önce hazır hale getirilmelidir.

Sancaktepe nakliye fiyatı, gerek taşıma için ön plan yapmak için sahip olduğu ücretsiz uzman incelemesi hizmeti, gerekse de diğer tüm taşıma aşamalarını hak bihakkın yerine getirecek uzman kadrosu ile tüm İstanbul ve Sancak tepe halkının hizmetindedir. Sancaktepe nakliye fiyatı da, bu doğrultuda belirlenmektedir.

Sancaktepe Asansörlü Nakliyat

Sancaktepe Asansörlü NakliyatSancaktepe asansörlü nakliyat, uzun süreden beri Sancaktepe asansörlü nakliyat firmamız ile ortaklaşa iş içerisinde nakliye hizmetlerine devam etmektedir. Ofis taşımacılığı, kurumsal şirket taşımacılığı, piyano ve çelik kasa taşımacılığı, banka taşımacılığı, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, depolama hizmeti, vasıta kiralama hizmeti vb. Birçok alanda hizmet vermektedir.

 • Maalesef ki her nakliye şirketi bütün bu hizmetleri müşterilerin sunmamaktadır.
 • Bu vaziyet da aslına bakarsak firmaların ne kadar büyük bir şirket olduklarını ortaya koymaktadır.
 • Sancaktepe asansörlü nakliyat tüm bu hizmetleri sunmakla beraber, ev ve yazıhane temizliği şeklinde ek hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.
 • Tüm bunların yanı sıra Sancaktepe asansörlü nakliyat alanında uzman ekibi ile müşterilerine her zaman itimat ve nitelik sunarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir ve sizler oldukça devam edecektir.

Ev taşımak son derece zahmetli ve fazlaca zor bir iştir. Asansörlü nakliyat fiyatı sancaktepe sizin için bu işleri kolaylaştırır. Şimdilerde ise Türkiye’nin her yerinde bulunan nakliye firmaları bizlerin elinden tüm bu taşıma yükünü alarak nakliye işlemlerimizi teknolojik araçlar ile birlikte son derece rahat bir biçimde gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Nakliye Firmaları

Sancaktepe Nakliye FirmalarıSancaktepe nakliye firmaları olarak yaz dönemi nakliye kampanyalarımız başlamıştır. Bizler uzun senelerden beri nakliye sektöründe hizmet vermekte olan büyük Sancaktepe evden eve nakliyat firmalarından biriyiz. Her vakit uzman ekibimiz ile beraber nakliye işlemlerini gerçekleştirmekteyiz ve nakliye işlemleri sırasında personellerimiz içinde elektrik işlerinden anlayan bir elektrik ustamız ve marangozumuz da bulunmaktadır.

 • Sancaktepe nakliye firmaları nakliye esnasında taşınacak olan her türlü eşyanızı sigortalayarak sizleri ve eşyanızı güvence dibine alarak nakliye taşınmalarını gerçekleştirmekteyiz.
 • Tüm de-monte edilmesi ihtiyaç duyulan eşyalarınız Sancaktepe evden eve nakliyat şirketi personellerimiz yardımıyla monte edilir ve dilediğiniz gibi eşyalarınızın yerleştirilmesi de tarafımızca gerçekleştirilir.
 • Ambalajlama ve paketleme mevzusunda da özel materyaller kullanarak eşyalarınızın zarar görmeden taşınması sağlanmaktadır.
 • Sancaktepe nakliye firmaları ile evinizi, ofisinizi ya da villanızı taşıtmanın keyfini yaşamak için her zaman biz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sancaktepe Evden Eve Taşıma

Sancaktepe Evden Eve TaşımaHem kalite hem de fiyat anlamında nakliye alanında öncü gelen Sancaktepe evden eve nakliyat firmalardan biriyiz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizleri her zaman bir adım daha öteye taşımaktadır. Sancaktepe evden eve taşıma olarak ev nakliye işlemlerinden özetlemek gerekirse bahsedecek olursak, ilk önce konusunda uzman ekspertizlerimiz evinize gelerek lüzumlu analizleri yapar ve sizin de onayınız doğrultusunda ancak kalma sağlanır ise taşınma günü belirlenir ve sözleşmeler imzalanır.

 • Daha sonra taşınma günü ulaştığında Sancaktepe evden eve nakliyat personellerimiz, tüm eşyaları ayrı ayrı ambalajlar ve gerekli olan de-monte işlemleri fazladan bir ücret talebi olmadan gerçekleştirilir ve paketlenerek araçlara istiflenir.
 • Yeni nakliyenin yapılacağı yere gelindiğinde personellerimiz büyük bir titizlikle eşyalarınızı taşır ve yerleştirir.
 • Yeniden monte işlemleri yapılarak tesli
 • m edilir.Şunu da belirtmeliyiz ki taşınma esnasında eşyalara gelebilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Sancaktepe Evden Eve Taşımacılık

Sancaktepe Evden Eve TaşımacılıkÖncelikle eşyalar Sancaktepe evden eve nakliyat personeli tarafından  muayyen sınıflara ayrılarak, gerekli de-monte işlemleri de yapılarak, hususi ambalajlar ile sarılır ve daha sonra paketlenerek etiketlenir. Etiketleme sistemi eşyaların daha huzurlu taşınmasını ve hangi pakette hangi eşyanızın bulunduğunu tespit etmeniz açısından oldukça yararlı olacaktır. Ambalajlama süreci nakliye sektöründe en mühim aşamalardan biridir. Bunun nedeni doğru bir şekilde ambalajlanmayan her eşya zarar görebilmektedir.

 • Bu nedenle Sancaktepe evden eve taşımacılık olarak hepimiz ambalajlama konusunda son aşama itinalı ve titiz çalışmaktayız.
 • Taşınacak olan büyük mobilyalarınız ise, Sancaktepe evden eve nakliyat şirketi personelleri tarafından Kraft havalı naylonlar ile sarılarak plaka kartonlar ile muhafaza edilmektedir.
 • Elektronik eşyalar ise hususi köpükler ile sarılarak koliler içeresinde paketlenmektedir.

Kısacası nakliye sektöründe ve taşınma sırasında en önemli aşamalardan biri olan ambalajlama ve paketleme hizmetleri Sancaktepe evden eve taşımacılık olarak son aşama titizlikle yapılmaktadır.

Etiketler : Sancaktepe evden eve nakliye, Sancaktepe evden eve, Sancaktepe evden eve taşımacılık, Şehirlerarası evden eve nakliyat, Sancaktepe  Asansörlü evden eve nakliyat, Taşımacılık, Nakliye, Nakliyat, Ofis Taşıma

Sancaktepe’de Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

0212 880 44 490554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube Pinterest

Birgül Nakliyat A.Ş.
Canlı Destek Hattı
Merhaba Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz?