Beylikdüzü Evden Eve Nakliye

Beylikdüzü Evden Eve Nakliye olarak Beylikdüzü merkezli olarak hizmet sunuyoruz 40 yılıdır nakliye sektörünün öncüsü olmamız’a ve her fırsatta hem bizi yeğleyen hemde referans olan siz kıymetli müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız .
Beylikdüzü evden eve nakliyecileri içinde en oldukca tercih edilen uygun fiyatlı politikası , ustalaşmış ve nitelikli çalışanları ile nakliye & taşımacılık hizmetlerinde istanbul içi ve tüm Türkiye ye hizmet veriyoruz , eşyalarınızı evinizden de montaj haline getirip paketledikden sonrasında yeni yuvanızda montaj ederek sizlere teslim ediyoruz bunun yanında kiralık eşya depolarımızda bulunmaktadır. Evden eve nakliyedeki 40 senelik tecrübemiz ile nakliye ve taşıma sektöründe eşyalarınızı firmamıza ilişkin hususi paketleme streçler ile ambalajlıyor, sökülmesi ihtiyaç duyulan gardrop, mobilya, ünitelerinizi de montaj haline getirip biriktirerek hizmet veriyoruz .

Beylikdüzü nakliye Hizmet Bilgileri

Eşyalarınıza gözünüzün arkada kalmayacağı bir yer mi aramıştınız?

Ustalaşmış ekiplerimizce eşyalarınız evinizden eksperimizce belirlenen plana uygun olarak çalışmaya başlıyoru. Bunlar nedir ilk olarak de monte edilmesi ihtiyaç duyulan eşyalarınızı söküp uygun paketleme materyalleri ile paketleyerek streç’e sarıp tabiat bilecek her türlü kaza yada naturel afetlere karşı koruyarak geniş vasıta filomuzdaki araçlara sabitleyerek oluşabilecek zararların önüne geçiyoruz. Beylikdüzü kiralık eşya depo hizmeti veren çalıştığımız firmalar ile sizlere kiralık depo hizmetide sunmaktayız , her müşterimiz için ayrı alanlar oluşturarak eşyaların karışması yada zarar görmesinin önüne geçiyoruz . Her alanımız 3.50×2.60×150 boyutlarındadır , 1+1 bir daire için 2, 2+1 bir daire için 5 adeti kafi olmaktadır. Siz ne vakit isterseniz ekiplerimizce eşyalarınızı yeni yuvanıza getirmekte ve kurulumlarını yapmaktadır.

.

0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  seyredebilirsiniz..

Facebook  İnstagram  Yotube –Pinterest

Etiket :  

 

Add a Comment