Birgül evden eve nakliye evden eve nakliyat bizim  ile  çalışmak  için  yüzlerce sebebiniz  var .Kalite, güven,profesyonellik güler yüzlü ekip  arkadaşlarımız ve yüzlerce mutlu müşterimiz  bunlardan bir kaç tanesi  .
Eksper imiz sizi  ziyaretinden sonra yapılan planlama ile  işe  başlıyoruz . Firmamız evden eve nakliye hizmetinin her  sürecinde titiz  ve kalite standartlarına uygun davranır. Buda nakliye hizmetinin kaliteli, hızlı ve güvenli olmasını sağlar.  El ile   taşımacılığın çok zor olduğu  alanlarda ,  paketlenen  ürünlerinizin farklı  boy ve en de  olması gibi durumlarda 40 yıllık deneyimini ve tecrübesini kullanan Birgül evden eve nakliye olarak  gerekli tedbir ve önlemleri alarak ürünlerinizin  zarar görmeden güvenli bir şekilde taşınmanızı sağlamaktır.
Birgül evden eve nakliye olarak  hizmetimizin kalite standartlarına  uygun  olmasını vizyon haline  getirdik ve paketleme  sürecinde en kaliteli ambalaj ürünleri  kullanarak eşyalarınızı evinizden aldığımız  gibi yeni yuvanıza teslim ediyoruz ve bunun ile  gurur duyuyoruz .
Birgül evden eve nakliye hizmetlerimiz , ister şehir içi, isterse şehirler arası olsun fark etmez. Tüm hizmetlerimizde  kaliteli işçilik , uzmanlık ve tecrübe  alacağınızdan emin olunuz. Firmamız ile çalışmak size zaman ve para kaybettirmeyecek, kısa sürede evden eve nakliye hizmetini tamamlamanızı sağlayacaktır.
Bizden nakliye hizmeti almak isteyen, ister kişi, özel ya da ticari kurum olabilir. Bizim için fark etmez.

Birgül evden eve nakliye  evden eve nakliyat hizmetinde çalışan personel daha az yorulacağı dan daha çok performans alırsınız. Asansörlü nakliyat hizmetinin avantajları saymakla bitmez. Eşyaların hasar görme riski en aza indirilmiş olur.

Evden Eve Nakliyat Firması

Bursa Evden Eve Nakliyat fiyatları taşınması planlanan ürün modellerinin sayısına ve ağırlığına göre değişkenlik göstermektedir. Yapılacak olan yolun uzunluğu da yine fiyatları etkilemektedir. Ancak firmamız, müşterilerini memnun etmek için cüzi rakamlar ile hizmet vermektedir. Örneğin şehir içi taşımacılık projeleri, yüzde 20’lere varan indirimler ile gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliyat fiyatları açısından rakiplerini geri de bırakan firmamız, geri ödemeler noktasında da uygun kolaylıklar sağlamaktadır. Buna ek olarak tüm ürün modelleri önceden incelenmekte ve uygun araç modeli belirlenmektedir.Özellikle de ürün sayısına göre tercih edilen araçlar, fiyatların düşmesine neden olmaktadır. Örneğin tek bir seferde tüm ürün modelleri kamyonlara yüklenmekte ve taşıma işlemlerinin kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Biz aynı hassasiyet ve önemi gösteririz. Birgül evden eve nakliye Nakliye  sektöründe hizmet veren firmamız, Birgül evden eve nakliye  asansörlü  nakliye hizmetinde geniş  araç filomuzda asansörlü araçları ile asansörlü taşıma hizmeti vermektedir. Asansörlü nakliyatın birçok faydası vardır. Başlıca faydaları arasında her iki taraftaki apartmanın duvarları çizilmez ve nakliye hizmeti daha erken biter.

Ürün Güvenliği

Firmamız, tüm ürün modellerinin sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için çeşitli çözüm yöntemleri geliştirmektedir. Masalar, sandalyeler ve diğer mobilyalar, dikkatli bir şekilde paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Bursa Evden Eve Nakliyat firmaları olarak, her bir eşyanın güvenliğini maksimum bir şekilde sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için de, her türlü önlemi almaktayız. Örneğin kırılması muhtemel olan ürün modelleri için özel kutular kullanmaktayız.Evden eve nakliyat hizmetinin profesyonel bir şekilde verilmesi için de günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan araç modellerini tercih etmekteyiz. Firmamız Bursa’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Ayrıca asansörlü araçlar sayesinde de tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adreslere götürmekteyiz.

0554 968 29 60

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

İLGİLİ ETİKET : İstanbul,Tekirdağ,Çanakkale,Balıkesir,Bursa,Yalova,Kocaeli
×

Merhaba

Evden Eve Nakliyat ve Asansör Kiralama Hizmeti Almak İçin Aşağıdaki İletişim Adres'lerimizden birini tıklayın WhatsApp veya bize bir e-posta gönderin  info@birgulnakliyat.com

× BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ