Gürpınar Evden Eve Nakliyat

Birgül Nakliyat ve Gürpınar Evden Eve Nakliyat olarak konusunda deneyimli ve tecrübeli personelleri ile 2001 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize Gürpınar ve çevre ilçelerine kaliteli, güvenli nakliye hizmeti sunmaktadır.

Gürpınar Evden Eve NakliyatTaşınma kararınızdan 1-2 gün önceden firmamızdan telefon ile arayıp randevu aldıktan sonra sizin belirlemiş olduğunuz tarih / saat içerisinde ev yada firmanıza uzman eksperlerimiz gelmektedir.

Eksperlerimiz ev içindeki tüm eşyaları kontrol not eder ve taşınma programınıza hazırlık yapar. Siz değerli müşterimize evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgi aktarıldıktan sonra taşıma sözleşmesi yapılır.

Sizin belirlemiş olduğunuz tarih ve saatte taşınma hizmeti gerçekleştirilir.

Gürpınar Ofis Büro Nakliyat

Gürpınar Evden Eve Nakliyat, Birgül Nakliyat firması olarak bir çok kurum ve özel şirketin ofis taşımacılık işlerini yapmış ve başarı sertifikaları almış kalite, güvenilir bir nakliye şirketidir. Ofis nakliye hizmeti almaya karar verdiğiniz firmamızı telefon veya e-mail yoluyla ulaştıktan sonra ücretsiz eksperimiz ofisinizi ziyaret ederek bir taşınma programı hazırlamaktadır. Buradaki eşya tespit amacımız eşyanın taşınma günü her hangi bir sorun oluşmaması, doğru ekipmanların kullanılarak eşyaların nakliyesinin gerçekleşmesi için yapılmaktadır.

Gürpınar Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gürpınar Evden Eve NakliyatGürpınar Evden Eve Nakliyat işlemleri için Gürpınar asansör kiralama oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir. Kiralama işleminden sonra araç ile yapılacak olan nakliye ise daha kısa zamanda gerçekleşmektedir. Eski dönemlerde buzdolabı gibi büyük bir eşya yüksek katlı binalara saatler süren çalışmalar sonrasında çıkarılmakta idi. Aynı şekilde bu eşya yüksek katlı binalardan indirilirken de uzun zamanlar almaktaydı. Yapılan taşıma işleminin pek çoğunda da bu elektronik eşya bazı hasarlar alabilir ve sıkıntılar çıkarabilirdi.

Günümüzde asansör ile taşıma başladığından bu yana hassas, elektronik ve büyük eşyaların taşıması oldukça kolay bir hal almıştır. Eşyaların taşınması için gerekli süre dakikalardan dai oluşmaktadır. Taşıma yapılacak bina ne kadar yüksek olursa olsun her kata asansör ulaşmaktadır. Böylece işlem son derece kısa zamanda tamamlanmaktadır. Ayrıca taşıma işlemi esnasında eşyaların zarar görme riski de en alt seviyeye kadar düşmektedir.

Nakliyat şirketi evden eve taşımacılık işini tecrübeli bir ekip ve teknolojik ekipmanlar kullanarak eşyalarınızın zarar görmesini önlemektedir. Asansörlü  evden eve taşıma işi bundan sonra daha güvenilir ve zahmetsiz bir iş haline gelmiştir.  evden eve nakliye ile bundan sonra eşyalarınız hassas ve son derece dikkatli bir şekilde ambalajlanmakta ve yeni evinize en kısa sürede problemsiz bir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır. Asansörlü nakliyat işini diğer nakliye işlerinden ayıran en önemli özellik eşyaların evin dışına kapıdan değil, balkon veya pencerelere yükseltilen asansörlü vinçlerle taşınmasıdır.

Gürpınar Şehiriçi ve Fuar Taşımacılığı

Gürpınar Evden Eve Nakliyatİşiniz gereği katılacağınız fuar, seminer veya tanıtım organizasyonları sonrası Gürpınar Evden Eve Nakliyat Birgül Nakliyat firması olarak fuar organizasyonları sonrasında siz değerli müşterilerimizin her türlü etkinlik sonrası taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Birgül nakliyat ve taşımacılık firması olarak katılacağınız etkinliklerin bitiminde kaliteli ve güvenilir olarak tam zamanında deneyimli eleman kadrosu ve son model araç filosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Gürpınar Şehiriçi Nakliyat hizmetlerinde Birgül Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı, ambalajlı, marangozlu şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Taşınma programınızdan 1 gün öncesinde şirketimizi aradığınızda ücretsiz olarak eksperlerimiz ev yada işyerinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceler. Buradaki amacımız eşya taşıma günü hiçbir problemin oluşmaması, nakliye hizmetinin kordinasyonlu bir şekilde sağlanması bakımından yapılmaktadır.

Eşyalarınızı inceleyen ekperimiz hangi boyutta bir aracın eşyalarınızı taşıyacağı, kaç işçinin görev alacağı, kullanılacak ambalaj malzemelerinin belirlenmesi gibi hususları değerlendirerek taşınmanızın programını yapar. Şehir içi nakliye işlemlerinde firmamız tarafından uygulanacak taşıma hizmeti aşağıda belirtildiği gibi olacaktır.

Gürpınar Şehirler Arası Nakliyat

Gürpınar Evden Eve NakliyatGürpınar Evden Eve Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat sektöründe sizlere tüm Türkiye geneline şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji yeni model araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinden umduğunuz güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz.Şirketimiz tüm ev yada işyerinizin içerisinde mobilya eşyaları demonte yapar. Demontenin amacı büyük olan, kapıdan zor geçen, taşınması güç olan eşya gurubudur.

Bu tür eşyalara firmamız bünyesinde çalışan marangoz elemanları tarafından demonte yapılır. Eşyalarınızın gideceği yerde yine aynı elemanlar tarafından demonte gören eşyalar monte işlemi yapılarak eşyaların kurulumu gerçekleştirilir. Eviniz içindeki tüm eşyalarınız deneyimli personelimiz tarafından araca aktarıldıktan sonra eşyalarınız yola çıkar.

Şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimiz en çok sormuş olduğu soru şehirlerarası taşımacılık hizmetlerinde fiyatları etkileyen unsurlar nelerdir? Sorusudur. Taşıma fiyatları özellikle şehirlerarası taşınma fiyatları eşyanın miktar durumu, kaç personel çalışacağı, eşyanın gideceği mesafe, taşınacağı kat

Add a Comment