Kavaklı Evden Eve Nakliyat

Kavaklı evden eve nakliyat hizmetleri ile birlikte, güvenilir ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın taşınması esnasında
başta demonte işlemi olmak üzere tüm yapılan uygulamaları güvenilir ve dikkatle ilerletiyoruz. Taşınmacılk işlemlei başlı başlına bir sorundur. Bu zorluğun sebebi insanın alıştığı bir yeri terk etmesinden kaynaklanıyor olsa gerek. Bunun dışında yeni yerleşeceği yere uyum sağlamak da çok önemlidir. Gerçi atalarımız “tebdili mekanda ferahlık vardır” buyurmuşlar. Bu cümleye yanlış denilemez ama belki taşınma kısmının zorluğundan bahsetmediği söylenebilir.

Kavaklı Evden Eve NakliyatTaşınma işleminin sonunda gelen ferahlık belki de taşınmak gibi meşakkatli bir işin altından kalmanın verdiği saadettir. Taşınma işleminin sorunsuz, kolay ve kısa zamanda halledilebilmesi için evden eve nakliyat hizmetleri büyük bir önem taşır. Verilen bu hizmette profesyoneller evdeki eşyaları bizzat paketler, nakliye hizmetini gerçekleştirecek araca yüklerler, taşınılacak yeni yerde araçtan eşyaları indirir ve yeni eve eşyaları yerleştirerek işlemi tamamlarlar.

Kavaklı evden eve nakliye‘nin diğer pek çok profesyonel hizmette olduğu gibi en büyük artısı işin uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor olmasıdır. Çünkü taşınma işlemleri sırasında birçok değerli eşya zarar görebilir, kırılabilir ya da düşürülebilir. Bunun için öncelikli olarak paketleme işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Özellikle taşınacak hassas eşyalar, strafor, balonlu naylon gibi koruyucularla doğru bir şekilde sarılarak paketlenmelidir.

Kavaklı Asansörlü Nakliyat

Kavaklı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Paketlemelerin içerisinde boşluk kalmamalı, kutunun içerisinde eşya hareket etmemelidir. Diğer bir güçlük de eşyaların kapılardan ya da koridorlardan sığmaması durumudur. Bu durumda birkaç parçanın birleşmesiyle oluşmuş eşyalar uygun şekilde parçalara ayrılmalı ve taşınma işlemi tamamlanınca doğru şekilde monte edilmelidir. Nakliyat ücretleri ise hem mesafeye hem de taşınan eşyanın ağırlığına göre farklılık gösterir. Yani aynı noktalardan gerçekleştirilen nakliye hizmetleri farklı fiyatlara denk gelebilir. Nakliye firmaları da aynı bölgeler için farklı fiyatlar talep edebilir. Nakliye fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör de taşıma işleminin gerçekleştirildiği yerin bulunduğu kattır.

Kavaklı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Yüksek katların nakliye bedelleri diğer katlara göre biraz fazla olabilir.
Taşıma işlemi ise bazen yardımcı ekipmanlarla bazen de insan gücüyle gerçekleştirildiği için gerçek manada tecrübe isteyen bir iştir. Özellikle apartman merdivenlerinden eşyaları indirmek herkesin yapabileceği basit bir iş değildir. Bazı durumlar ise balkonlara kurulan makara sistemleri kullanılarak indirme işlemi gerçekleştirilmek durumda kalınabilir. Böyle durumlarda makaralı taşıma düzeneğini doğru yerleştirmek ve sabitlemek hayati önem arz eder.

Daha sonra taşınacak eşyaların araç içerisinde doğru bir şekilde sabitlenmesi ve yol üzerinde viraj, kasis gibi etmenlere karşı devrilmeleri önleyecek şekilde ayarlanması gerekmektedir. Eşyaların yeni taşınılan yere çıkarılması ise indirilmeye göre daha zor bir iştir. Bu işlem sırasında da uygun görülmesi durumunda makaralı taşıma düzeneğinden faydalanılabilir.

Kavaklı Evden Eve Nakliye Firması

Kavaklı Evden Eve Nakliyat

Kavaklı evden eve nakliyat şirketi olarak ev taşıması, ofis taşıması, parça eşya nakliyesi, kamyon& kamyonet nakliye ve şehirler arası taşımacılık ve eşya depolama işlemlerinizi süratli, güvenli ve uygun fiyatlı gerçekleştiriyoruz. Halkalı evden eve taşımacılık ve Halkalı parça eşya nakliyesinde gönderileriniz koruma altına alınarak ambalajlanmak ta ve isterseniz gittiği yerde kurulumları yapılabilmektedir.

Birgül evden eve nakliye sunulan fiyatlar Halkalı taşımacılık firmaları içinde kalitenin en yüksek ve fiyatın en düşük olma prensibinde belirlenir. Halkalı Lojistik firmamızda ki geniş filomuzda isteğinize uygun 10 teker ve öteki araçlarımız bulunmaktadır.Kararınızı verdiniz ve başka bir şehre taşınıyorsunuz.

Peki eşyalarınız? Onları dert etmeyin, Kaplanlar Taşıma, ustalaşmış çalışanları, en üst düzey kalite prensibi ve satın alan memnuniyetini kendine hedef edinerek şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinde size uygun, süratli ve kaliteli çözümler sunmaktadır.Isterseniz hizmet detaylarımıza göz atalım..

Satın alan temsilcimiz ile iletişime geçip expertiz talep edebilir yada derhal fiyat bilgisi alabilirsiniz. Expertizlerimiz herhangi bir ücret talep etmeden evinizi ziyaret etmekte ve taşınma planınızı ustalaşmış bir halde oluşturmaktadır. Size sunulan en uygun Halkalı evden eve fiyat teklifini kabul etmeniz halinde sizin isteğiniz suretiyle uygun bigün ve planlama belirlenir.Eşyalarınız özenle araçlarımıza dizilir ve yeni evinize doğru yola çıkar.Yeni evinizde mobilyalarınızın kurulumu ve dizilimi yapılır. Beyaz eşyalarınızın montaj işlemleri gerçekleştirilir.Tüm bu işlemlerde parasız sigorta kapsamına dahilsinizdir.

0554 968 29 60

Toplumsal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  Seyredebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube –Pinterest

Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Add a Comment