image
image

Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür. Kurumsal taşımacılık yaptırma işlemlerinizi firmamız ile, nerede olursanız olun güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ahlakı ile her zaman güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmışızdır. Bizim için her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi ön planda tutulmaktadır. Bunun için sağlam bir zemin hazırlanmalıdır. Hazırlanacak bu sağlam zemini de firmamız ile gerçekleştireceğiniz mütabakat ile gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal taşımacılık hizmeti diğer taşıma hizmetleri gibi basit yapılmamaktadır.

Kurumsal eşyalarınızın düzen ve nizamı düzgün ayarlanmalıdır. Aksi halde rastgele yapılan taşıma işlemlerinde ofis içindeki bütün düzeniniz alt üst olabilir.Hem iş düzeniniz hem de ruhsal sağlığınız için güvenilir firmalar ile taşımacılık yaptırmak çok önemlidir. İşinin uzmanı kişiler ile çalışmak her zaman önem arz etmektedir.

İstanbul Şehirlerarası ofis nakliyesi hizmetlerinde göstermiş olduğu müthiş başarısı ile her zaman ön planda olmayı başaran Birgül Nakliyat Şehir içi ve Şehirlerarası taşımacılık ile sizde ofisinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle İstanbul evden eve nakliyat sektöründe lideriz. Bir önceki yazımız olan İstanbul asansörlü evden eve nakliyat başlıklı makalemizde asansörlü evden  eve nakliyat, evden eve nakliyat ve beylikdüzü evden eve nakliyat hakkında bilgiler verilmektedir.

Birgül Taşıma ekspertizi sizin isteklerinizide gözönünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar (Bu yazılı teklif bununla beraber sözleşme yerine geçer).Taşınma tarihiniz sizinle birlikte kararlaştırıp kayıt altına alınır. Birgül Taşıma her aşamasında ekibini yönlendirmek ve kıymetli eşyalarınızı  evden evetaşırken lüzumlu her türlü önlemi almak ile mesuldür.

Sosyal Medyadan  Bizi  Takip Edebilir Youtube  Kanalımızdan Asansörlü Taşıma Videolarımızı  izleyebilirsiniz..

Facebook – İnstagram – Yotube 

Tarih

14/09/2019